fb pixel PES – nejhorší přítel člověka: Vainovy prosincové koláže řeknou víc než tisíc slov – G.cz
Vyhledávání

PES – nejhorší přítel člověka: Vainovy prosincové koláže řeknou víc než tisíc slov

+ DALŠÍCH 13 FOTEK + DALŠÍCH 14 FOTEK

Rok 2021 je tu a s ním i spousta nových možností a příležitostí, což samozřejmě o letošku neplatí, protože jsme v zajetí lockdownu a jako bonus nás hlídá PES. Ten dosáhl už takového vrcholu, že nejde ani vyjádřit svou škálou, takže to vypadá, že budeme mít nějakého nového. U všeho samozřejmě stojí Vain a s ničím si nebere servítky.

Martin Miko
Martin Miko 6.1.2021, 10:57

Vain perlil i o Vánocích

Letošní Vánoce byly jiné než ty předchozí. Lidé se mezi sebou navštěvovali pouze po absolvování antigenního testu a pravidelné vánoční bohoslužby probíhaly přes Facetime. Ti, kteří měli štěstí, stihli využít služeb kadeřníků nebo si dokonce zvládli koupit nové kalhoty, a ti, kteří ne si je museli objednat přes e-shop. Ano, tato doba je opravdu prapodivná, protože PES už dávno není nejlepší přítel člověka, ale otravný systém, který nám přikazuje, co máme a nemáme dělat.

Ze všeho nejhůř jsou na tom samozřejmě lidé, kteří podnikají v oblasti pohostinství a restauraterství, protože na ně padají pravidla ze všech nejpřísnější. I když průzkumy jasně ukazují, že se lidé nejčastěji covidem-19 nakazí v zaměstnání nebo ve školách, tak obětním beránkem v Česku navždy zkrátka budou hospody a restaurace. Proč tomu tak je, nikdo odpovědět nedokáže. Místo toho se tu řešily státní dluhopisy pod vánoční stromeček nebo rozdávání hygienických potřeb pro všechny ženy zdarma.

A ještě otázka na závěr – myslíte si, že letos prezident Miloš Zeman promluví na veřejnosti častěji než jednou za měsíc? To vám prozradí následující galerie plná humoru od našeho dvorního kolážisty.

Počítejte s tím, že letošní rok bude ještě větší jízda!

Podobné články

Doporučujeme

Další články