fb pixel Pes Karly Šlechtové promluvil: „Ta ženská je šílená. Zabijte mě někdo.“ – G.cz
Vyhledávání

Pes Karly Šlechtové promluvil: „Ta ženská je šílená. Zabijte mě někdo.“

Karla hovoří s iráckými vojáky, kteří neumí česky a neví, kdo je Karla Karla si třese rukou se Saddámem Husajnem Karla u jezera zakousla a rozcupovala labuť Maskovaná Karla + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Ministryně v demisi i přechodu Karla Šlechtová v poslední době hodně maká na svém PR. Jako ministryně obrany se fotí se všemi těmi vojenskými hračkami a snaží se vypadat nejen cool, ale i notně drsňácky a zároveň přístupně.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 1.5.2018, 09:07

Je těžké sledovat, o co přesně Karle jde, a jednomu by klidně mohlo přijít, že je Karla jebnutá. Ono to tak celkově vypadá, že Karla asi nebude úplně v pořádku, nicméně to jsou jenom nepodložené dohady a o duševním stavu naší ministryně obrany můžeme pouze spekulovat.

Nám se však podařilo získat vyjádření psa Karly Šlechtové, pudla, který se jmenuje „Zachraňte vojína Ryana“. Ona Karla Šlechtová od té doby, co je ministryní obrany, ráda dává svým mazlíčkům jména s válečnou tématikou. Jelikož všechny informace o válce, vojenství a obraně získává pouze z filmů, potom se není čemu divit, že má doma kocoura Černý jestřáb sestřelen a papouška Četa.

Ze strohých informací, které unikly na veřejnost ze soukromí Karly Šlechtové, vyplynulo, že by snad měla pojmenované i své spodní prádlo. Její kalhotky nesou název Tucet Špinavců.

Abychom se vrátili zpět k tématu. Pudl Karly Šlechtové, Zachraňte vojína Ryana, přišel k nám do redakce pořádně vyděšený. Celý se klepal a nebylo mu rozumět. Uvařili jsme mu kafe a on začal vyprávět.

Karla prý doma vyrábí atomovou bombu ze třpytek a tužkových baterií. To by nebylo tak znepokojivé, kdyby si před měsícem nesehnala obohacený uran. Teď vyrábí atomovou bombu ze třpytek, tužkových baterií a obohaceného uranu. A nikdo ji nezastaví. Nikdo na to nemá odvahu. Její náměstek se jí bojí. Od té doby, co je jejím náměstkem, koktá. Říká se, že viděl tolik temných věcí, které by rozbrečely i Hitlera.

Pudl Zachraňte vojína Ryana se posléze na chvíli odmlčel, aby záhy pokračoval ve vyprávění.

Podle něho ho Karla nutí spát spolu s ní v zákopech. Oni prý vůbec nespí doma. Nedaleko za Prahou na opuštěném plácku uprostřed polí vykopala Karla vojenské zákopy a nyní v nich spí. Prý, aby se připravila na válku. Podle pudla se válka blíží, neboť nikdo neví, kdy Karla tu válku vyhlásí. To může přijít z minuty na minutu. Pudl tipuje, že vyhlášení války Bulharsku přijde ještě před letními prázdninami. Karla tam prý byla vloni na dovolené a nebyla spokojená s ubytováním. I moře bylo špinavé. Válka je tak nevyhnutelná.

Pudl Zachraňte vojína Ryana potom prozradil, že se bojí, co bude zítra, načež odešel ke svému psychologovi. Jak je vidno, tak s Karlou asi opravdu není něco v pořádku.

Poznámka autora: Jelikož se nám tu množí jitrnice, které věří všemu, co si přečtou, tak bohužel (opravdu bohužel. Protože to je hrozně smutný), musím napsat, že tento článek je smyšlený. Pudlík Karly Šlechtové se jistě těší výborné kondici a psychickému zdraví a Karla Šlechtová nespí v zákopech. I když u ní člověk nikdy neví. Možné to je. Vlastně je to docela pravděpodobné. Když se nad tím tak zamyslím, tak neexistuje jiná varianta než ta, že Karla Šlechtová spí v zákopech.

A tady zjistíte, že ministryně má v kanceláři tlačítko na zničení světa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články