Podporujme vegany, alespoň zbude víc masa na nás – G.cz
Vyhledávání

Podporujme vegany, alespoň zbude víc masa na nás

Zdroj: profimedia.cz

Dost bylo posmívání se veganům. Doba se změnila a vegani o tom, že nejedí živočišnou stravu, informovali už všechny. Někteří z nich se dokonce naučili správně jíst a poskládat svůj jídelníček takovým způsobem, aby maso dokázali nahradit, z čehož plyne, že když tuto část společnosti budeme ve veganství podporovat, tak zbude více masa pro ostatní.

Martin Miko
Martin Miko 13.11.2017, 12:32

Pro vaši budoucnost je dobré zaučit si svého vegana

S naprosto revoluční myšlenkou přišla Asociace milovníků masa (AMM), která ve své nové kampani pod názvem Podporuj svého vegana vyzývá všechny, kteří chtějí levnější maso na českém trhu, aby podporovali své kamarády v rozhodnutí být veganem. Ptáte se proč? Důvod je naprosto jednoduchý a zároveň geniální. V současné době je spotřeba vepřového masa v České republice zhruba 43 kilogramů na osobu ročně a stále klesá, což je dobrým znamením. Bude-li hodně másla, masa, vajec a mléka a málo jedlíků živočišných výrobků, bude to znamenat, že těchto komodit bude přebytek a zlevní se!

Čím více veganů v České republice bude, tím dříve bude zažehnána máselná a vaječná krize, která trápí naše občany už několik měsíců. Navíc se blíží Vánoce, tak mějte na paměti, že svým blízkým a známým, kteří inklinují k vegetariánství a veganství, musíte vsugerovat už dnes veganské vánoční recepty. Takový bramborový salát s majonézou ze soji, tempeh řízek, vegeryba nebo rybí prsty kapitána Tofu je jistě potěší. Mmmm, úplně se mi sbíhají sliny.

Když budete své kamarády a blízké ve veganství podporovat, budete si za odměnu užívat velkého množství živočišných výrobků za skvělé ceny a navíc až onemocníte některou ze srdečních nemocí, tak se o vás ti uvědomělí a světuprospěšní lidé se zdravou stolicí určitě rádi postarají. Budou vám totiž vděčni.

A zde je odvážná kampaň meatoo, která upozorňuje na lidi, kterým někdo v minulosti snědl jídlo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články