Okamura ani KSČM se nestydí parazitovat na smrti mrtvých vojáků. Není to už za hranou? – G.cz
Vyhledávání

Okamura ani KSČM se nestydí parazitovat na smrti mrtvých vojáků. Není to už za hranou?

Tomio jednoho dne zastaví úplně všechno + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Za ostudné chování bychom měli považovat chování některých českých politických subjektů, které využívají tragické smrti tří českých vojáků z mise NATO v Afghánistánu, ve svůj prospěch. Po vyjádření upřímní soustrasti se nebojí publikovat věty, nad kterými zůstává rozum stát. Například Tomio Okamura si na svém Facebooku protiřečí snad v každém svém příspěvku. Jeden den si myslí, že by se uprchlíkům mělo pomáhat v zemích, odkud do Evropy prchají, a další den nesouhlasí se zapojením vojsk NATO právě třeba v Afghánistánu.

Martin Miko
Martin Miko 6.8.2018, 16:53

Bodíky? Sbíráme

Proč se Okamura, KSČM nebo samozvaný sociolog Petr Hampl alespoň pro jednou nezdrží stupidních prospěchářských komentářů k smrti tří českých vojáků v Afghánistánu? Ať se stane cokoliv, dá se to totiž vždycky svést na opoziční stranu nebo Kalouska, tak proč toho nevyužít pro svoje politické body, že?

„Naše hnutí SPD – na rozdil od ostatních stran – nepodpořilo ve Sněmovně záměr zahraničních misí. Nesouhlasíme se způsobem, jak byla a je vedena kampaň v Afghánistánu. Má zcela špatný strategický cíl. Chce z Afghánistánu vytvořit protektorát NATO a především USA,“ popisuje Okamura na svém Facebooku situaci v Afghánistánu. Nazývá NATO protektorátem. Vy máte pocit, že žijeme v protektorátu? Ne. Žijeme v České republice, která je součástí Severoatlantické aliance, což je euroatlantický mezinárodní vojenský pakt, do kterého patří i ČR. Díky NATO má Česko a další členské státy zaručenou ochranu. Za tyto jistoty vynakládá ČR ročně na obranu zhruba kolem jednoho procenta HDP. Například USA vynakládá na obranu ročně zhruba 3,5 %.

Okamura je naopak přesvědčen, že čeští vojáci jsou zapotřebí především doma, protože naše země je díky multikulturní EU a současné migrační politice v ohrožení. Toto je pouze esence z Okamurových příspěvků, nad kterými člověk s IQ nad 90 kroutí hlavou.

Komunisté Stanislav Grospič a Vojtěch Filip se na tomto tématu na Facebooku KSČM – Komunistická strana Čech a Moravy také chtěli nahnat politické body. „KSČM je přesvědčena, že ke smrti tří mladých vojáků nemuselo dojít...,“ přečteme si hned v úvodu. Následuje poukazování prstem na zákeřné kapitalisty, kteří za tohle všechno můžou. Celý příspěvek KSČM zní podobně, jako kdybyste si přečetli, že kdyby hasič nezachraňoval dítě ze zmrzlého rybníka, tak by mu nemuseli uříznout umrznutou nohu.

Korunu celé situaci nasadil sociolog Petr Hampl. „Místo, aby čeští vojáci bránili Českou republiku, umírají na nesmyslných koloniálních výpravách jakési cizí země. Plnou odpovědnost za jejich smrt nesou poslanci, kteří hlasovali pro účast na této zbytečné a hloupé misi. Blahobyt poslanců je vykoupen smrtí českých mužů. Hanba!“ píše Hampl na svém Twitteru. Pod tímto příspěvkem se samozřejmě rozjela velmi vášnivá debata, která rozhodně stojí za přečtení.

Všechny tyto výžblepty mají stejný základ. Objevuje se v nich zlý kapitalismus a ohromná chuť bránit mírumilovnou Českou republiku. Zásadní otázkou ale je: před čím vlastně by nás měla naše armáda v současnosti na domácím poli bránit?

A zde něco k dovolené našich komunistických soudruhů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články