fb pixel Ochránci zvířat zabavili Karle Šlechtové jejího Rambohafíka – G.cz
Vyhledávání

Ochránci zvířat zabavili Karle Šlechtové jejího Rambohafíka

Karla nedala na svého Rambohafíka dopustit Svědkové tvrdí, že ze vzteku ze ztráty Rambohafíka roztrhala Karla labuť Karla u bludiště Když ještě měla hafíka, byla Karla veselá + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Veliká lidská tragédie zasáhla ministryni obrany v demisi Karlu Šlechtovou. Lidskou tragédii tak zasáhla lidská tragédie.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 23.5.2018, 08:05

Její milovaný pudl, který nesl jméno Rambohafík a měl být brzy jmenován na generála armády České republiky, byl v pondělí ráno za asistence police zabaven členy ligy za ochranu zvířat přímo z kanceláře Karly Šlechtové.

„Už nechci žít. Nechci žít,“ tklivě vykřikovala Karla Šlechtová na ulici před ministerstvem obrany, odkud jí v kleci právě odváželi jejího Rambohafíka. Karla se hlasitě zalykala pláčem, klečela na chodníku a mlátila pěstmi do země. Ztráta svého psa ji velmi zasáhla.

„Proč? Proč je svět tak nespravedlivý? Mohli jsme toho spolu tolik dokázat. Vy hazjlové, že se nestydíte. Jste špína. Jste nikdo. Vyhlašuju vám válku,“ přešla Karla Šlechtové ze sebelítosti do zuřivého amoku. Jelikož se pokusila pokousat přítomné policisty, kteří dohlíželi na zabavení psa, musela být paní ministryně uspána, a odvezena k veterináři.

„Bohužel my nemůžeme jinak. Nemůžeme přehlížet, co se tady děje. Ten pes byl chudák. Několikrát se pokusil o sebevraždu. Byl na něj vyvíjen nezdravý tlak. Paní Šlechtová ho dokonce přihlásila na karate a chtěla od něj okamžité výsledky. Jako takhle. Ona ho krmila dobře. I venčit ho chodila. Ruku na něj nikdy nevztáhla. Ale to zvíře má rány na duši. Po tělesné stránce je na tom dobře, ale je psychicky na dně. Je zlomený. Pes byl okamžitě převezen k psychologovi. Ani nechci domýšlet, co všechno musel chudák pejsek vidět. Čeho byl svědkem,“ vysvětloval Jan Volejník, tiskový mluvčí ligy za ochranu zvířat.

Co bude s Karlou Šlechtovou, to teď nikdo neví. Nebere nikomu telefony. Lidé z jejího okolí o ní mají strach. Naposledy byla spatřena s několika kily trhaviny a plutonia, které si ve velké tašce vyzvedla z armádního skladu a jela s tím někam do lesa na kraj Prahy. Prý si u toho mumlala něco o tom, že to tak nenechá. Vypadá to, že tento incident bude mít ještě dohru.

A tady zjistíte, že Karla Šlechtová má ve své pracovně tlačítko na zničení světa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články