fb pixel Ó můj bože aneb Velká galerie Ovčáčkových pobožných tweetů, které vás rozhodně nespasí – G.cz
Vyhledávání

Ó můj bože aneb Velká galerie Ovčáčkových pobožných tweetů, které vás rozhodně nespasí

+ DALŠÍCH 15 FOTEK + DALŠÍCH 16 FOTEK

Jak se z novináře komunistických novin postupně stane tiskový mluvčí prezidenta a následně náboženský fanatik? To bohužel nikdo v této zemi nedokáže vysvětlit. Nicméně Jiří Ovčáček ušel od prosince 2013 velmi dlouhou životní cestu, a to především i v rámci svého twitterového účtu, kde jako tiskový mluvčí sdílí důležité informace z Hradu. A také mnoho pobožných tweetů, které nikdo v této zemi nechápe...

Martin Miko
Martin Miko 19.10.2021, 16:47

Je Ovčáček nový Duka?

Mluvčí prezidenta ČR Jiří Ovčáček to v posledních týdnech nemá příliš jednoduché, protože se toho kolem něj děje až přespříliš. Otravní novináři se ho neustále ptají na to, jak je prezidentovi, kterého nutno podotknout veřejnost neviděla zhruba 7 týdnů. Tedy kromě té neslavné hyenistické fotografie z povolební neděle, kdy byl prezident Zeman zachycen při převozu do nemocnice v poměrně bezvládném stavu.

Místo toho, aby nás Hrad informoval o tom, co s prezidentem doopravdy je, sdělil nám Ovčáček skrz média jen to, že se má fajn, a že jí vinnou klobásu a ovocné knedlíky. Není divu, že se mu Asociace public relations (APRA) skrz otevřený dopis rozhodla vystavit „červenou kartu“ za to, jakým způsobem vykonává svou práci. Ovčáček nicméně žije v přesvědčení, že se zde konstruuje protistátní spiklenecké centrum, jak uvedl na svém twitteru. Jedním z jeho nejčerstvějších tweetů je i stručné: „1938-1948-1968-2021“, kterým chtěl naznačit asi konec jedné éry. Kromě těchto tweetů se Ovčáček v poslední době uchýlil k veřejnému sdílení jakýchsi náboženských příspěvků a fotografií. Mluvčí prezidenta nám ukazuje fotografie z kostelů a cituje úryvky Bible, a navíc se ke všemu modlí.

Následující galerie Ovčáčkových tweetů vám řekne víc než tisíc slov.

Jaké pocity ve vás twitter Jiřího Ovčáčka vzbuzuje? Je to lítost, nebo chuť se modlit?

Podobné články

Doporučujeme

Další články