fb pixel Nové dno Miloše Zemana: prezident se vytasil s kalašnikovem nabíjeným Becherovkou na střílení novinářů – G.cz
Vyhledávání

Nové dno Miloše Zemana: prezident se vytasil s kalašnikovem nabíjeným Becherovkou na střílení novinářů

Ne, tohle není koláž od našeho grafika TMBK. Ač bychom si opravdu přáli, aby byla...
Zdroj: facebook.com

Miloš Zeman se rozhodl, že uprostřed parlamentních voleb ukáže, že ještě ani zdaleka neřekl poslední slovo a že je úplně jedno, koho si zvolíme, protože on bude na Hradě strašit ještě minimálně do března. Jelikož upoutat během voleb pozornost je složité, vytasil se Zeman s kouskem, který předčil snad všechny jeho předchozí ostudné činy. Během návštěvy Plzeňska se vytasil s dřevěným samopalem, který měl místo zásobníku láhev Becherovky, s tím, že se jedná o zbraň určenou na likvidaci novinářů.

Jan Palička
Jan Palička 21.10.2017, 09:48

Momentálně mají všichni hlavu plnou voleb do Poslanecké sněmovny a o to větší důvod má egocentrik Miloš Zeman pro to, aby strhl pozornost na sebe. Zeman dlouhodobě patří k těm, kteří se nezdráhají na sebe upozorňovat šokoujícími činy a výroky a když už se zdá, že větší ostudu nemohou napáchat, přijdou s něčím, čím ještě více prohloubí hloubku svého dna. To se Zemanovi povedlo v Nepomuku na Plzeňsku.

V uplynulých dnech Zeman šokoval během návštěvy Rady Evropy a to nejen svým nehorázným projevem schvalujícím anexi Krymu, ale hlavně tím, když vyzval ochranku, ať mu z cesty odklidí novináře České televize s tím, že ho jinak zabije. Zemanova nenávist k novinářům je dlouhodobým tématem. Opakovaně žurnalisty nazývá idioty a při návštěvě Vladimíra Putina v Moskvě vyzval k jejich likvidaci, což musel sám viditelně zděšený Putin mírnit.

Jak sám Zeman pravil v jednom ze svých přitroublých bonmotů, jednou z cest, jak odstranit nepřítele, je kalašnikov. A přesně s tím se vytasil při návštěvě Plzeňského kraje. Naštěstí se nejednalo o reálnou zbraň, ale o její dřevěnou maketu, která místo zásobníku měla láhev Becherovky, a kdyby to náhodou nebylo někomu jasné, na boku byla opatřena nápisem "Na novináře". Jednalo se o "humorný" dárek od místního prezidentova příznivce, který měl nejspíše onoho dne nutkání překonat hlavu státu v ubohosti své představy o humoru.

Aby toho nebylo málo, prezident začal s typickým šklebem rozlévajícím se přes všechny tři jeho brady mávat maketou samopalu před kamery a fotoaparáty a pak zamířil na přítomné novináře se slovy: "Můžete se začít stahovat dozadu." Prezidenta, který s maketou zbraně vtipkuje o popravách novinářů, nám mohou závidět snad leda v Severní Koreji, kdesi v neurčité středoamerické zemi zmítané vojenským převratem nebo v náhodné banánové republice, kde vládne ten, který disponuje více náboji. Ať už dnes zvolíme kohokoliv, v lednu nás čeká neméně důležité volební klání, které určí, zda budeme mít v čele státu důstojného prezidenta, nebo bude chování našeho vrcholného představitele i nadále připomínat výkon ochotníka v komediální hře o neblahých následcích alkoholismu.

A TADY se podívejte na TOP 10 bizarností, kterými nás počastovali politici před volbami.

Podobné články

Doporučujeme

Další články