1. Evropský svaz
Evropská unie vyčerpaná neustálými obraty svých britských kolegů se rozhodne zareagovat na celou situaci radikálně a 28. března 2019 oznámí Jean-Claude Juncker vznik nové mezinárodní organizace s názvem European Association, (česky Evropský svaz). Nové vedení Evropského svazu oznámí, že s platností od následujícího dne přechází všechny instituce a členské země Evropské unie pod nově ustanovený Evropský svaz. Tedy s výjimkou Velké Británie, která si tak může z Evropské unie vystupovat jak dlouho jen bude chtít, aniž by tím otravovala zbytek Evropy.
2. Británie v Evropě, ale nikomu se to neřekne
Theresa May se dohodne s opozicí a ještě toho dne je odhlasován odchod z Evropské unie se zachováním všech výhod pro Británii. Brexitáři slaví, Boris Johnson odpálí šampaňské ještě ve Sněmovně a May slibuje, že Britové na unijní účet již nikdy žádné peníze nepošlou. Až na to, že to tak docela není pravda – ve skutečnosti k odchodu nikdy nedojde, protože během hlasování mají domluvení poslanci za zády zkřížené prsty, takže hlasují jen naoko. Británie tak zůstává v Evropské unii, jen se to nikomu neřekne. Z účtu britské vlády skutečně přestanou odcházet peníze do evropského rozpočtu, ale místo toho nechá každý večer britský velvyslanec v Bruselu na vrátnici Evropského parlamentu tašku s neoznačenými bankovkami. Malá lež přeci nikomu neublíží. A už vůbec ne zemi, která si celý brexit odhlasovala na základě lží.
3. Referendum o euroxitu
Jean-Claude Juncker rozčílený nestálou změnou názorů britského parlamentu vyhlásí na duben první celoevropské referendum s jedinou otázkou: "Mělo by Spojené království zůstat v Evropské unii?“ Těsnou většinou vyhrají zastánci vyloučení Británie z projektu sjednocené Evropy. Londýn protestuje, ale Brusel odpoví jasně, že hlasování byla volba lidu.
4. Byl to ne-brexit
Theresa May vyhodí svého ministra pro brexit a na radu internetových diskutérů si najme služby skutečného experta na všechno a ředitele Institutu Václava Klause, doktora inženýra Václava Klause. Premiérka zdůvodňuje svůj výběr Klausovými nezanedbatelnými kvalitami a zkušenostmi s poklidným rozpadem Československa. Klaus po vzoru svého syna pronese v britském parlamentu projev, ve kterém přirovná vyjednávání o brexitu k holocaustu: "Tak jako se Židé dusili v plynových komorách, tak se teď Britové dusí v koncentračním táboře jménem Evropská unie.“ Šokovaní poslanci okamžitě odhlasují Klausovu deportaci zpět do Čech. Bývalý prezident celou situaci komentuje slovy: "Falešná a prázdná May".
5. Hrůzovláda prince Harryho
Labouristická strana se rozhodne převzít moc a během noci nechá vyměnit všechny zámky v britském parlamentu, takže se vláda nemůže dostavit na hlasování, které ji zbaví moci. Labouristé následně ustanoví revoluční dělnickou vládu pod vedením soudruha protektora Jeremyho Corbyna, který okamžitě začne vyjednávat s Evropou novou dohodu. Týden po labouristickém převratu se Corbyn rozhodne podepsat dekret znárodňující majetek královské rodiny. V reakci na to započne princ Harry nekrvavý puč, během kterého odstaví Corbynovu proletářskou vládu od moci bez prolití kapky krve - všechny její členy totiž nechá ve spánku udusit polštáři.
Následně Harry vyhlásí sesazení své babičky (ta si ničeho nevšimne, jelikož právě renovuje v Buckinghamském paláci ložnici a je moc zabraná do vybírání tapet) a ujímá se moci jako regent Spojeného království. Britská armáda následně vyhazuje tunel pod La Machem do povětří a pro jistotu postaví podel své jižní hranice zeď. Brexit je dokončen a všichni v Británii jsou konečně šťastní – tedy od té doby, co nechal princ Harry I. Krvavý všechny nešťastné deportovat do gulagů v Severním Irsku.
A tady si přečtěte 5 důvodů, proč je Orlík mnohem lepší kapela než Ortel.