Nejznámější pár Česka, Jiří Ovčáček a Miloš Zeman, se chystá adoptovat dítě – G.cz
Vyhledávání

Nejznámější pár Česka, Jiří Ovčáček a Miloš Zeman, se chystá adoptovat dítě

Nejznámější pár v Česku, Jiří Ovčáček a Miloš Zeman, kterým po vzoru Brangeliny neřekne nikdo jinak než „Jiloš“, chystá posunout svůj vztah na další úroveň, chtějí adoptovat dítě.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 1.4.2018, 08:50

Už je tomu rok, co Jiří Ovčáček vysadil prášky, avšak kýžený výsledek to nepřineslo. Vypadá to, že na přirozené početí se v jejich případě spoléhat příliš nedá – dalším logickým krokem je tedy adopce.

„Ano, vaše informace jsou správné. S panem prezidentem se snažíme o miminko už více než rok, ale počít se nám nedaří. Začínali jsme z toho být opravdu zoufalí. Všechny zaručené prostředky selhávaly. Dokonce ani prstíková metoda k přirozenému početí nevedla. Z toho důvodu jsme se rozhodli pro adopci. S panem prezidentem se samozřejmě i nadále snažíme počít přirozeně, ale chceme mít i tu jistotu. Přeci jenom dát domov a rodinu nebohému tvorečkovi, který ze začátku života neměl moc štěstí, to je něco nádherného. Pan prezident se už na děťátko těší. Nemůže se dočkat, až mu předvede své nejlepší bonmoty,“ nechal se slyšet snažilka Jiří Ovčáček.

I přes toto lidsky hřejivé gesto se ozývají negativní hlasy. Kritici tvrdí, že jde ze strany Jiřího Ovčáčka o pouhý kalkul. Jsou to jeho zadní vrátka. Jakmile totiž Miloš Zeman jako prezident skončí, po profesní stránce toho na Jiřího Ovčáčka moc nečeká. K novinařině se již nebude moci vrátit. S malým dítětem však bude mít jistotu toho, že se o ně(j) Miloš Zeman postará.

Ostatně i Miloš Zeman z nového přírůstku do rodiny může těžit. Před nadcházejícími prezidentskými volbami mu adopce malého dítěte přihraje spoustu politických bodů. Lidé mají rádi úplné rodiny. Fotografie, kterak hrdý otec Miloš Zeman dovádí napojen na přístroje a s vývodem se svým dítětem na dětském hřišti, to je přesně ten obrázek prezidenta, který lidé mají rádi. Předvolební kampaň tak dostane úplně jiný rozměr.

„Od podobných zlých teorií se jednoznačně distancujeme. My si dítě nebudeme pořizovat, abychom naháněli nějaké politické bodíky. My jen chceme naplnit naši lásku, respekt a vzájemnou úctu. Chceme spolu vychovat nový život. Já osobně se zaručuji, že panu prezidentovi vytvořím hřejivý a útulný domov, kam se bude rád vracet. To jen zlí jazykové z pražské kavárny chtějí pošpinit naše štěstí. Nic jim není svaté,“ rozčiloval se Jiří Ovčáček, kterému se prý před adopcí zcela přirozeně začalo tvořit mléko. Bere to jako znamení, že je připraven.

Během tohoto týdne odlétá nejznámější český pár do Číny, kde je již pro ně připravena přehlídka čínských novorozeňat. Tímto gestem hodlá Miloš Zeman nadále prohlubovat česko-čínské vztahy. I ruský prezident Vladimír Putin oficiálně českému páru nabídl libovolné ruské nemluvně. Zeman s Ovčáčkem si tedy mají z čeho vybírat.

A tady si můžete přečíst o tom, kterak sociálka hrozí Zemanovi, že mu zabaví Ovčáčka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články