fb pixel Nejlepší seriály na HBO GO do karantény: Zkuste nový Westworld, Hlavu 22 nebo Co děláme v temnotách – G.cz
Vyhledávání

Nejlepší seriály na HBO GO do karantény: Zkuste nový Westworld, Hlavu 22 nebo Co děláme v temnotách

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Pokud jste již úspěšně zhlédli veškerý obsah na Netflixu nebo pokud prostě vyžadujete českou lokalizaci, alternativou je pro vás HBO GO. Streamovací služby jsou v době karantény tou nejpopulárnější zábavou, především díky nenáročnosti. Jednou za měsíc zaplatíte poplatek v hodnotě lístku do multikina, zapnete televizi, notebook, tablet nebo třeba mobil a můžete se hned vydat do kinematografického ráje.

Jan Fiedler
Jan Fiedler 9.4.2020, 08:03

Nabídka pro náročné

Výběr seriálů a filmů na HBO GO sice není tak obrovský jako na Netflixu, na druhou stranu se zde zase nevyskytuje tolik obsahu s nižší kvalitou. A opravdu se nemusíte bát, že je zde k dispozici pár filmů a tři seriály; za částku nižší než u Netflixu dostanete tisíce hodin zábavy. Navíc je zde veškerý obsah s českými titulky a dabingem.

Nejpopulárnějším seriálem z produkce HBO je nejstahovanější seriál všech dob Hra o trůny, který zejména v prvních sériích nabídl opravdu kvalitní podívanou. Hra o trůny, jež je zde samozřejmě k dispozici kacířům, kteří ji stále neviděli (možná je teď správná doba tento hřích napravit), není ovšem jediným esem v rukávu HBO. K těm nejkvalitnějším seriálům, které HBO GO nabízí a už jste je pravděpodobně viděli (proto jsme je nezařadili do seznamu), patří dále například Temný případ, šestidílné špionážní drama z české koprodukce Bez vědomí a hned dva seriály z TOP 10 nejlepších seriálů na ČSFD- Černobyl a Bratrstvo neohrožených.

Z novinek je třeba zmínit třetí sérii seriálu Westworld. Seriál je situován do futuristického zábavního parku obydleném roboty s lidskou podobou, ve kterém se jeho návštěvníkům plní i ty nejtemnější sny. Co by se mohlo zvrtnout? Pochopitelně úplně všechno - a ve třech řadách to taky všechno uvidíte.

Téměř novým počinem je také seriál Hlava 22 podle legendárního románu Josepha Hellera. Příběh, ve kterém se skloubí válečná historie s komediálními prvky, se svým absurdním humorem podobá českému Švejkovi – hned v pilotním díle se navíc objeví George Clooney. Pokud jste s nadšením sledovali seriál Narcos, jistě vás potěší, že HBO GO přichází s novým seriálem Nula nula nula z prostředí drogového kartelu. Tři příběhové linie, které se vzájemně prolínají, sledují temná tajemství světového obchodu s kokainem.

Oblíbenými předlohami pro seriály z produkce HBO jsou příběhy populárního autora Stephena Kinga (Zelená míle, Osvícení, Řbitov zvířátek). Zhlédnout můžete například psychologicky laděný horor Castle Rock nebo desetidílnou novinku Outsider, která sleduje příběh detektiva Ralpha Andersona a soukromé vyšetřovatelky Holly Gibney, vyšetřující vraždu jedenáctiletého Frankieho Petersona.

HBO GO má ve své nabídce opravdu mnoho kvalitních seriálů a nelze naráz zhlédnout všechny. Vytvořili jsme proto výběr těch nejlepších novinek, ze kterých si můžete s jistotou vybrat a Netflix na nějaký čas vyměnit za neméně kvalitní alternativu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články