fb pixel Nejlepší kauflandové souboje o jídlo aneb jak byste se neměli chovat během karantény Česka – G.cz
Vyhledávání

Nejlepší kauflandové souboje o jídlo aneb jak byste se neměli chovat během karantény Česka

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Šílící davy lidí s plnými nákupními košíky, které se rozebíhají do supermarketu po každém oficiálním prohlášení vlády. Tohoto jevu jsme svědky v posledních týdnech čím dál častěji. Lidé vykupují trvanlivé potraviny jako na běžícím páse a zřejmě už mají plné sklepy těstovin, rýže a konzerv. Pojďme společně zavzpomínat na „rabování“ potravin v českých supermarketech, jež máme v genech.

Martin Miko
Martin Miko 13.3.2020, 14:49

Život je boj...i v Kauflandu

Ačkoliv jsme všichni přesvědčováni vládou o tom, že je v naší zemi dostatek potravin a není důvod nakupovat si domů zásoby, tak lidé reagují přesně naopak. S velkou pravděpodobností už má půlka naší země plný sklep rýže, těstovin a konzerv. Jenže se zdá, že si lidé pronajali garáže a sklady pro uskladnění balené vody, mouky a dalších důležitých potravin.

Ve stání ve frontách mají Češi praxi už od dob socialismu, takže se nedivme současným frontám v Kauflandech a dalších supermarketech. Pojďme si společně zavzpomínat na rabování v dobách, kdy žádný koronavirus naši zemi neohrožoval. Byly to doby drahého másla, ale ty jsou již pryč. V této době totiž lidé koupí i drahé máslo.

Opět vám přinášíme sérii nejbizarnějších videí, v nichž hrají hlavní roli potraviny v akci. Těch samozřejmě nikdy není dost.

1. Davy starců před Kauflandem

2. Agresivní senior z Liberce chce olej

3. Seniorní fronta je nekonečná

4. Mléko za deset? Tak určitě!

5. Mezitím na Slovensku

6. Bez akcí na jídlo by to nešlo

7. Klasický den akcí v Kaufu

A tak je to u nás se vším, když jde o paniku z nedostatku jídla. Znovu upozorňujeme, že není důvod se takto chovat, protože jídla je a bude pro všechny dost. Když vykoupíte regály, tak je někdo znovu doplní.

Podobné články

Doporučujeme

Další články