Nejhorší herec na světě slaví 55! Podívejte se na geniální video, jak to Nicolas Cage prostě nezvládá – G.cz
Vyhledávání

Nejhorší herec na světě slaví 55! Podívejte se na geniální video, jak to Nicolas Cage prostě nezvládá

Nicolas Cage slaví 55. narozeniny! Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby zrovna tenhle herec nebyl naším velkým miláčkem. Bohužel za to nevděčí tak úplně svému talentu...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 7.1.2019, 14:08

Ten nejhorší

Nicolas Cage má za sebou bezesporu řadu skvělých filmových rolí - třeba Zběsilost v srdci, Obchodník se smrtí nebo nejnověji Mandy, to jsou kousky, které ocení i hodně snobský filmový fanoušek. Bohužel ale taky platí, že když do Googlu zadáte spojení "worst picture on the internet", vyjede vám koláž zimní verze boty Crocs na pozadí obalu alba skupiny Nickelback, z níž čouhá hlava právě tohoto herce.

Ano, Cagovi výkony na plátně jsou poněkud nevyrovnané, a proto je hvězda inspirací pro nejeden internetový vtípek. Před několika lety například vznikla následující videokompilace s názvem "Nicolas Cage losing his shit", která nabízí dramatický sestřih všech scén, v nichž Cage křičí, brečí, hysterčí, maniakálně se směje nebo někoho bije. Za nás to patří do zlatého fondu virálních materiálů a pokud tento geniální počin neznáte, doporučujeme zhlédnout zde:

Anebo se tady podívejte na 7 postřehů z předávání Zlatých glóbů 2019.

Podobné články

Doporučujeme

Další články