Návrat krále účesů je tu! Mullet je opět na vzestupu, můžou za to Stranger Things a Maradona – G.cz
Vyhledávání

Návrat krále účesů je tu! Mullet je opět na vzestupu, můžou za to Stranger Things a Maradona

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Držte si vlasy, přátelé, protože nejodpornější účes v historii lidstva je zpět. V českém prostředí známe tento účes z 80. let pod názvy jako deka, čolek nebo záclona. Globálně však tento sestřih označujeme jako mullet. Z minulosti se tak nevrací jen dobré, ale i ty špatné.

Martin Miko
Martin Miko 27.8.2019, 15:23

Král účesů hlásí návrat na scénu

Účes alá vpředu byznys, vzadu párty známe v České republice především díky Jaromíru Jágrovi, který se tímto šíleným účesem prezentoval v dobách své největší slávy. Podle deníku Guardian za návrat mulletu může částečně i seriál Stranger Things od Netflixu a taktéž i uvedení nového dokumentárního snímku o fotbalistovi Maradonovi. Podle nás je to však skvělý a nadčasový účes, který vás v létě ochrání na krku před ostrým sluncem a v zimě vás naopak zahřeje na nechráněném krku. Podle londýnské kadeřnice Idaliny se jedná o celosvětový trend a týdně prý vytvoří na hlavách svých zákazníků až 2 mullety!

V českých luzích a hájích tento účes naštěstí z módy nikdy nevyšel, a proto bychom si měli představit některé tuzemské mullety v celé své kráse, které jsme nalezli na facebookové stránce Mullet Hunting PRO.

A zde vás potěší, že Marta Semelová skončí nejspíš na pracáku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články