Návrat bazénkového syna! Škromach se vrací na ministerstvo práce a sociálních věcí – G.cz
Vyhledávání

Návrat bazénkového syna! Škromach se vrací na ministerstvo práce a sociálních věcí

I oranžoví holubi se vracejí. Bývalý ministr práce a sociálních věcí a především nejpopulárnější český propagátor nafukovacích bazénků Zdeněk Škromach hlásí návrat do služby na ministerstvu. Od poloviny srpna letošního roku je zde totiž zaměstnán na dohodu o pracovní činnosti jako poradce, který bude radit v oblasti zaměstnanosti. Za své moudré rady bude pobírat 350 korun českých na hodinu.

Martin Miko
Martin Miko 29.8.2018, 10:11

Konec odpočinku

Kdysi jeden z nejviditelnějších politických lídrů ČSSD Zdeněk Škromach (61) se vrací na ministerstvo práce, kde bude figurovat jako poradce. Současné ministryni práce a sociálních věcí Janě Maláčové tak bude odborně radit v oblasti zaměstnanosti, jak uvedla MF Dnes. Ministerstvo prý tým odborných poradců sestavuje už od poloviny prázdnin. Škromach je tedy jedním z jeho členů.

Zdeněk Škromach je členem ČSSD od roku 1995 a od roku 1996 do roku 2010 byl členem Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Od roku 1997 působil jako místopředseda ČSSD. Mezi lety 2002 až 2006 byl ministrem práce a sociálních věcí ve vládách Vladimíra Špidly, Stanislava Grosse a Jiřího Paroubka. Miláčkem veřejnosti se stal poté, co se jal na sociálních sítích zveřejňovat fotky a videa, během nichž relaxuje v nafukovacím bazénku. Před časem ohlásil, že si ptořebuje od veřejného života odpočinout a na nějakou dobu se stáhl.

No. Takže teď buď zapalte pochodně u dobrého moravského vína, anebo se zde podívejte na nejbizarnější politické plakáty, na které narazíte během letošních komunálních voleb.

Podobné články

Doporučujeme

Další články