Supersocani v Ústí, lokální patřiot na Žižkově. Tady je další level bizarních předvolebních plakátů – G.cz
Vyhledávání

Supersocani v Ústí, lokální patřiot na Žižkově. Tady je další level bizarních předvolebních plakátů

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Svět se zbláznil a lidé, kteří chtějí uspět v letošních komunálních volbách, snad ještě dvojnásob. Jinak si neumíme vysvětlit, že před nás v kampaních kladou jeden obří bizár vedle druhého.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 28.8.2018, 09:45

Koho volit? Snad radši nikoho

Letošní komunální volby provází skutečně bizarní kampaně. Některé, většinou jsou to ty krajské nebo náležící menším politickým uskupením, jsou takříkajíc úplně pryč, ale i velké strany jakoby se snad zbláznily, stačí se podívat na rýmované slogany pražské ODS. Nikdo na tom ale není tak hrozně jako ČSSD.

Té by stačilo, že postoj předsedy Hamáčka k Babišově vládě voličům ukázat, že sociální demokracie tu je pouze do počtu a k ohýbání zad. Strana, zdá se, si ale totální prohru ve volbách chce ještě pojistit a například v Ústí zvolila vskutku podivnou kampaň, které pro nedostatek termínu přezdíváme "supersocani".

Jsou tu ovšem ještě jiní experti, třeba Jiří Ptáček, kandidát TOP 09 a Starostů na starostu Prahy 3, kterému někdo z PR týmu poradil, že je super dát na plakáty naprosto nelogická zvolání v kombinaci se špatně zpracovanými cool hashtagy. Vše výše zmíněné si prohlédnete v galerii tady a posuďte sami - má vůbec cenu chodit k urnám a házet to někomu z těch manťáků?

A tady se podívejte na bizarní hnutí cirkusáků, kteří také míří do politiky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články