Návod na legální sex aneb 8 zaručených tipů, jak se vyhnout znásilnění – G.cz
Vyhledávání

Návod na legální sex aneb 8 zaručených tipů, jak se vyhnout znásilnění

Sex může být velmi nebezpečný Škemrat o sex můžete. Nesmíte však nabídnout žádnou protislužbu Doporučujeme mít sex za přítomnosti vašeho právního zástupce Když má radost, nejspíš se o znásilnění jednat nebude + DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Médii proběhla nedávno zpráva, že ve Švédsku začne od 1. července platit zákon, který mimo jiné píše o tom, že k sexu je nutný verbální nebo fyzický souhlas obou účastněných osob (některé zdroje dokonce uvádí i nutný písemný souhlas, což se ale ztratilo - nebo spíš objevilo - v chybném překladu).

Dominik Landsman
Dominik Landsman 31.5.2018, 12:47

Je vidět, že společnost přistupuje v poslední době k sexuálnímu násilí velmi přísně a i zásluhou kampaně MeToo si člověk nemůže být jistý, zda má ještě sex, anebo už znásilňuje.

Není však nutné začít panikařit. Pokud dodržíte několik základních pokynů, nemusíte se bát, že by z vaší strany došlo k sexuálnímu násilí. Chce to jenom před i při sexu trochu přemýšlet a přistupovat k tomu opatrně. Pojďme se podívat na takový menší návod k legálnímu sexu.

1. Vytipujte si osobu, se kterou chcete mít v dohledné době sex. Přijďte k ní, představte se a předložte jí k nahlédnutí výpis z rejstříků trestů, abyste dotyčné osobě dokázali, že nejste trestaný sexuální násilník.

2. Jakmile máte úvod za sebou, prozraďte dotyčné osobě, že byste si přáli mít s ní sex. Dovoleno je v tomto případě i o sex prosit. V žádném případě ji za sex nenabízejte protislužbu, jelikož by potom přiběhly aktivistky s transparenty MeToo. Dotyčná osoba musí mít o sex s vámi zájem výhradně kvůli vašemu vzhledu či z důvodu lítosti, pokud hodně prosíte.

3. Sežeňte si minimálně tři svědky, kterým v přítomnosti osoby, se kterou hodláte mít sex, oznámíte, že s dotyčnou osobou budete mít v dohledné době dobrovolný sex. Nechte osobu, aby před svědky vypověděla, že sex s vámi je z její strany rovněž dobrovolný.

4. Informujte Policii České republiky, že se chystáte mít dobrovolný sex. Nahlašte jim vaše jméno i rodné číslo. To samé musí udělat i osoba, se kterou chcete mít sex.

5. S osobou, se kterou hodláte mít sex, nyní můžete odejít na místo určené k sexu. Podle stupně vyžadované romantiky se můžete milovat celou noc v luxusním hotelu a nebo si střihnout půlminutový koitus v baru na hajzlech na nespláchnuté záchodové míse.

6. Před i v průběhu sexu informujte osobu o všem, co se právě chystáte udělat a vyčkejte na její souhlas. Příklad: „Chystám se ti sundat podprsenku. Je to v pohodě?“ „Teď ti sáhnu na genitál. Je to probém? „V nejbližší době ti budu ejakulovat do obličeje, je to v pořádku?“

7. Pro budoucí účely je vhodné si celý akt natáčet. Výhodou je i přítomnost notáře.

8. Po sexu se nejprve omluvte za nepříjemnosti a ubezpečte se, zda dotyčná osoba neutrpěla při sexu nějaká zranění či duševní újmu. Před rozloučením nezapomeňte vyplnit zápis o sexu, který do 24 hodin předejte na magistrát konkrétního města. Zde musí být podepsány obě strany a vylíčen průběh koitu.

Ono to zase tak složité není. Stačí trocha opatrnosti a člověk se vyhne nařčení ze znásilnění. Přejeme vám příjemný sex.

A tady zjistíte, že kvůli MeToo bude z Bible vyřazen Bůh.

Podobné články

Doporučujeme

Další články