Kampaň MeToo graduje. Z Bible bude odstraněn Bůh, podle historiků znásilnil Pannu Marii – G.cz
Vyhledávání

Kampaň MeToo graduje. Z Bible bude odstraněn Bůh, podle historiků znásilnil Pannu Marii

Na dobové fotografii Marie Boha prosí, aby ji nechal být I Kevin musel být odstraněn a zrušen Bible tedy dozná značných změn Co čekat od někoho, kdo nechá ukřižovat vlastního syna? + DALŠÍ 1 FOTKA

Celosvětová kampaň MeToo v těchto dnech graduje. Oči všech aktivistek i médií se upírají na případ starý přes dva tisíce let, kdy měl sám Bůh údajně znásilnit Pannu Marii a přivést ji tak do jiného stavu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.5.2018, 15:30

Kauza je o to složitější, že případní doboví svědci jsou již po smrti. Rovněž samotná oběť, Panna Maria, již není mezi živými. Vyšetřovatelé i aktivistky se musí opírat o historické prameny a písemná svědectví.

Bůh se k celému incidentu navíc odmítá vyjadřovat. Zdroje blízké Vatikánu tvrdí, že od propuknutí kauzy Bůh nebere telefon. „Je to nepříjemná záležitost. Obvinění musíme brát vážně a jak je u kampaně MeToo zvykem, presumpce neviny zde neplatí. Bůh je tedy brán jako sexuální predátor a je pouze na něm, aby se očistil,“ prozradil bratr Jan z řádu Jakobínů, který sídlí ve Vatikánu a má na starost PR Boha.

„Můj klient se k obvinění odmítá vyjadřovat,“ potvrdil bratr David, právní zástupce údajného násilníka, že Bůh se k obvinění zatím nijak nepostavil.

„Je jedno, jestli to je Bůh, nebo herec či producent. Všichni sexuální predátoři si zaslouží opovržení. To, že je Bůh, ho neopravňuje k tak nechutnému činu, jakým znásilnění bezpochyby je,“ rozohnila se Jasmin Clotheart, aktivistka, feministka, radistka, policistka, publicistka a příležitostná píča, která se do kampaně MeToo zapojuje několikrát týdně a žádá smrt všem mužům.

Co dříve nikomu nevadilo, je nyní předmětem velké zášti a nenávisti. Sílí tlaky na odstranění Boha z Bible.

„My to bereme jako samozřejmost. Společnost se někam posunula a nelze proto akceptovat přítomnost takového obšourníka, jakým byl a možná nadále je Bůh, v Bibli. Požadujeme nové vydání Bible, kde bude Bůh nahrazen minimálně jedincem třetího pohlaví,“ zaznívá z tábora aktivistů.

Jelikož minoritní tábor aktivistů si vždycky vyhuláká, co požaduje, je více než pravděpodobné, že se Bible bude přepisovat. Je to tak správné. Když se můžou přetáčet filmy za nařčení ze sexuální obtěžování staré přes dvacet let, nic nebrání tomu, aby se přepsala Bible za jasné znásilnění staré přes dva tisíce let. Tomu se říká pokrok.

A tady zjistíte, že se ke kampani MeToo připojily i prostitutky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články