fb pixel 7 důkazů, že jste špatný milenec – G.cz
Vyhledávání

7 důkazů, že jste špatný milenec

Žádný učený z nebe nespadl. Sex není o talentu a nadání, ale o každodenní dřině. Pokud chce být muž v sexu kvalitní, musí mít natrénováno. Přes to holt vlak nejede.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 27.1.2016, 13:00

Ani tvrdý dril však nezaručí, že se z muže stane dobrý milenec. Pokud během koitu nemá trenéra, který by mu radil, jak na to, jak se zlepšovat, na co se zaměřit, a který by po sexu s ním rozebral výkon na obrazovce pomocí elektronické tužky, muž většinou ustrne a nikam dál se neposune. Při sexu je třeba přemýšlet, objevovat stále nové limity lidského těla a být invenční. Jedině tak se z vás stane mistr.

Nemá cenu si nic nalhávat. Je málo pravděpodobné, že právě vy jste onen mistr sexu. Je to z následujících důvodů.

1. Čas je váš nepřítel

Měli jste velkolepé entrée. Svádění i předehru jste zvládli na jedničku. Pak se jde na věc a za půl minuty je hotovo. Tím nikoho neohromíte. Vy jste si to jistě užili, ale co ona? Odborníci v těchto případech doporučují si sex rozložit na několik etap.

Jak si to rozdělíte, to je na vás. Třeba po dvaceti vteřinách. Vždy se zaměřte pouze a výhradně na dokončení jedné etapy. Jakmile etapu dokončíte, dopřejte si malou odměnu ve formě například sušenky anebo šálku kávy. Pak se vrhněte na druhou etapu.

Mějte však o etapách přehled. Vždy si předem určete, kolik tak zhruba etap by mělo proběhnout. Pokud se zasníte a při desetitisící etapě zjistíte, že přirážíte na prázdno, děláte něco špatně.

2. Na velikosti záleží

Mezi lidmi se šíří různé pohádky o tom, že na velikosti nezáleží a že i s malým kašpárkem se dá sehrát velké divadlo. Tyto pomluvy rozšířili muži s malými penisy, aby nemuseli chodit kanálama.

Záleží především na tom, co si představujete pod pojmem „malý kašpárek“. Penis nemusí být nijak úchvatně veliký, aby odvedl skvělý výkon. Na druhou stranu, pokud je velký jako sirka (a stejně tak široký), tak se můžete přetrhnout, ale mistr sexu opravdu nebudete.

Ani obří penis nezaručuje kvalitu. Pokud muž svým mohutným údem ženu probodne skrz naskrz, orgasmu z její strany se kupodivu nedočkáte. Pokud vám váš penis při náhlé erekci vyrazí zuby anebo vypíchne oko, je to sice věc, kterou se můžete pochlubit, ale sexu se raději vyhněte.

3. Ponožky

Jste holt líní si sundat ponožky, takže souložíte v nich. Možná si řeknete, jak můžou ponožky ovlivnit váš výkon? Přímo ne, ale jejich přítomnost vaši partnerku irituje, nemluvě o případném nelibém odéru z nich. Před samotným sexem si ponožky sundejte a opřete je o stěnu v jiné místnosti.

4. Jako z porna

Máte nakoukáno moc porna. Vezmete partnerku, strháte z ní všechno oblečení, hodíte ji na postel (nebo na stůl či na pračku), omelete ji v deseti různých polohách, penetrujete do všech otvorů a nakonec se jí uděláte do obličeje. Když máte svůj den, jste při tom v latexovém oblečku, bičujete ji bičíkem a na ramenou vám sedí liliput, který celou dobu tleská.

Ačkoliv existují takové, kterým se toto může líbit, většinou ženy vyžadují při sexu aspoň trochu něhy. Když se jí uděláte do obličeje, aspoň ji pak pohlaďte po vlasech, proboha.

5. Dychtivé ruce

Většinou ženské oblé křivky přímo vybízejí k tomu sáhnout si. Hníst to a občas do toho zabořit obličej a dělat „brrrrm, brrrrrm“. Nic se ale nemá přehánět. Musíte s citem. Pamatujte, že ženy jsou také lidé a že cítí bolest. Během sexu můžete samozřejmě rukama jemně mnout ženě ňadra.

I tak se chováte jako neurvalec. S ňadry ženy škubáte, vytahujete je a dokonce si k sexu s sebou berete i vědro a snažíte se ženu podojit.

6. Říkáte si o pochvalu

Ačkoliv jste se moc nepředvedli, vždycky se nezapomeňte zeptat: „Tak jaký to bylo?“ anebo ještě hůř „Jaký jsem byl?“ Žena vám nemůže takhle do očí říct, že to bylo na hovno a navíc vám děsně táhlo z huby. Tím pádem vás musí pochválit. Vy víte, že vás musí pochválit, takže si o tu pochvalu tímto způsobem vyloženě řeknete.

Pokud budete pochváleni za mizerný výkon, nebudete mít potřebu se zlepšit.

7. Jste ošklivý, tlustý, starý, plešatý, chlupatý, upocený chlap, kterému smrdí nohy.

Tady asi není potřeba nic vysvětlovat. Jste špatný milenec. Ono, když s vámi nikdo nespí, protože je z vás všem na blití, nejspíš nebudete dobrý milenec, ani kdybyste se přetrhli.

A TADY se dozvíte, proč je děsně super mít staršího milence.

Podobné články

Doporučujeme

Další články