Naděje pro Jiřího Ovčáčka. Nejvyšší soud rozhodl, že homosexuální pár může být zapsaný v rodném listu dítěte – G.cz
Vyhledávání

Naděje pro Jiřího Ovčáčka. Nejvyšší soud rozhodl, že homosexuální pár může být zapsaný v rodném listu dítěte

Jiloš Jen šperky a zvrácenosti nestačí Miminko by jejich vztah posunulo dál Jurečka hrozí ukřižováním Bělobrádka + DALŠÍ 1 FOTKA

Nedávný verdikt nejvyššího soudu, který povolil zapsání homosexuálního páru do rodného listu dítěte jako rodiče, vlil krev do žil Jiřímu Ovčáčkovi, který se snaží již druhým rokem s Milošem Zemanem neúspěšně o miminko.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.5.2018, 14:24

Přirozenou cestou se to hvězdnému páru, kterému média po vzoru Brangeliny říkají Jiloš, nedaří, tak přemýšlí o adopci.

„Bohužel přirozenou cestou to nejde. Ani tou nepřirozenou cestou se nám to nedaří,“ ohlédl se Jiří Ovčáček za sebe, kde se v houpacím křesle houpal Miloš Zeman, aniž by bylo poznat, zda je ještě naživu.

„Já bych si děťátko moc přál,“ pokračoval zasněně. „Miloš je muž mého života. S nikým jiným si rodinu nedokážu představit. Jen se na něho podívám, jak sípe, a hned se mi podlamují kolena. Věřím, že kdyby Miloš měl kolena, tak se mu ze mě taky podlamují. Říká mi zajdo,“ zarděl se Ovčáček.

„Přemýšleli jsme o adopci, ale k tomu náš právní systém nebyl příliš nakloněn. Já chci být u svého dítěte rozhodně zapsán v rodném listě. No a teď. Teď to přišlo. Ta zpráva obrátila náš život vzhůru nohama v dobrém slova smyslu. Když jsem to říkal Milošovi při jeho večerním omývání mokrou žíňkou, tak začal tleskat ručičkama, pak si dělal prstem přes rty „brm brm brm,“ což je jeho výraz maximální spokojenosti. Ještě jsem ho v rychlosti přebalil a potom jsme si až do rána povídali o tom, jaké by se nám líbilo pro dítě jméno. Shodli jsme se na Vladimirovi.“ Chvěl se vzrušením Jiří Ovčáček.

Zatímco jedni se radují, druzí nesou rozhodnutí nejvyššího soudu s nechutí. Například místopředseda lidovců Marian Jurečka potvrdil, že je to proti přírodě a stvořiteli.

Stvořitele se nám nepodařilo kontaktovat, aby potvrdil, zda je toto rozhodnutí proti jeho vůli, avšak v přírodě se dějí mnohem větší zvěrstva.

Marina Jurečka dokonce pohrozil, že pokud nejvyšší soud nezmění své rozhodnutí, nemá jinou možnost, než ukřižovat Pavla Bělobrádka, aby trpěl za naše hříchy. Pavel Bělobrádek se proti tomu samozřejmě ohradil, ale bohužel toto mají lidovci ve svém volebním programu. Tedy, pokud se stane něco proti stvořiteli, Bělobrádek se nechá ukřižovat.

Vypadá to tedy, že vše dopadne dobře. Ovčáček si se Zemanem adoptují dítě a Bělobrádek se nechá ukřižovat.

A tady se můžete podívat, jak se Zeman s Ovčáčkem vydali na cestu kolem světa na člunu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články