fb pixel Na školách se začne vyučovat vlastenectví. Děti se budou učit hlídat hranice před imigranty – G.cz
Vyhledávání

Na školách se začne vyučovat vlastenectví. Děti se budou učit hlídat hranice před imigranty

Karla tu lásku k vlasti v dětech prostě probudí Medvídek nácíček Učit se nenávidět islám je třeba již od útlého dětství Dětem se  bude hlídání hranic určitě líbit + DALŠÍ 1 FOTKA

Ministryně obrany v demisi a v přechodu Karla Šlechtová prozradila detaily nového předmětu, který hodlá v tomto volebním období implementovat do školních osnov. Když půjde všechno podle plánu, mohlo by se vlastenectví začít vyučovat už od září tohoto roku.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 27.3.2018, 09:31

Podle ministryně jsou dnešní děti nepřipravené na reálný svět a o co víc, neváží si své vlasti. Předmět vlastenectví jim nejen vštípí lásku k národu, ale rovněž v něm získají znalosti a dovednosti nutné k přežití v této době.

„Láska k národu není jen o tom navléknout si při mistrovství světa v hokeji návleky v trikoloře na zrcátka u aut. I když i to je taky důležité, není to všechno. Nejen z návleků na zrcátka je národ živ. Je třeba tu lásku k vlasti podchytit už v zárodku a naučit naše děti bránit naše křesťanské hodnoty,“ zahájila symbolickým decentním hajlnutím ministryně tiskovou konferenci.

„Svět se stává jedním velkým propojeným místem a já mám pocit, že národní uvědomění upadá. Je potřeba si uvědomit, že není nic víc než národ,“ hřměla u pultíku Karla, zatímco jí pod nosem začal rašit knírek.

„Předmět vlastenectví začneme učit děti již ve školkách přes základní školy až na střední školy. Umím si představit, že by vlastenectví mohlo být i maturitní předmět,“ zasnila se Šlechtová.

Osnovy pro všechny ročníky jsou propracované do nejmenších detailů. Ve školkách budou děti vedeny k vlastenectví pomocí plyšových nácíčků, tedy plyšových medvídků zabalených do české vlajky. Plyšáček nácíček – mluvící medvídek, má přednastavené tři věty. Pokud mu dítě zmáčkne bříško, nácíček řekne jednu ze tří vět. Tedy: „Já jsem Čech a jsem na to hrdý,“ potom „Važ si toho, že jsi Čech,“ anebo „Imigranti tu nemají co pohledávat.“

Touto nenásilnou formou získají děti základy vlastenectví a budou připraveni na další vzdělávání. Program vlastenectví pro školky však nekončí jen u nácíčka. Osnovy rovněž pamatují na nespavce. Pokud po obědě nebude chtít jít dítě spinkat, může si u stolečku v tichosti vystřihovat z papíru malé svastiky.

Na základní škole dostane předmět vlastenectví konkrétní podobu ve formě speciálního učitele s vysokou školou života. V hodinách bude vyučující pálit korán a pobízet děti, aby ho naučily číst, protože to moc neumí. V osnovách se pamatuje i na rozvoj jemné motoriky, kdy děti budou vyrábět z plechových plat a drátků odznáčky SPD. Místo školy v přírodě pojedou děti do lesů hlídat hranice.

Střední školy už pak jen budou tvořit hotové vlastence. Tam se bude jednat hlavně o takzvané kontaktní vlastenectví, kdy studenti budou v hodinách navštěvovat koncerty kapely Ortel anebo v ulicích slovně či fyzicky napadat občany jiné národnosti. Počítá se rovněž s lynčováním sluníčkářů.

A tady máte 6 důvodů, proč je masturbace lepší než být vlastenec.

Podobné články

Doporučujeme

Další články