fb pixel Na podporu divadla Husa na provázku si ženy z celého světa vytahují českou vlajku z vaginy – G.cz
Vyhledávání

Na podporu divadla Husa na provázku si ženy z celého světa vytahují českou vlajku z vaginy

Vytahování vlajky z vaginy je symbol svobody Lidé po celém světě si vytahují z tělesních otvorů českou vlajku Když nemáte vlajku, vytáhněte si z vaginy toustovač Dalajlama si na podporu vytáhnul českou vlajku z řitě + DALŠÍ 1 FOTKA

Na začátku byla kontroverzní hra Naše násilí vaše násilí, kde Ježíš znásilňoval muslimku a žena si z nějakého důvodu na pódiu vytahovala z vaginy českou vlajku.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 30.5.2018, 13:14

Potom přišla banda mravokárců, kteří se rozhodli, že takhle teda ne a že toto umění rozhodně není a je potřeba tuto „sodomugomoru“ zastavit, aby neupadala česká morálka a křesťanské hodnoty.

Z divadelní hry pro pár fanšmekrů a přátel pornografie pro náročné se v ten moment stalo celospolečenské téma, které rozdělilo lidi na dva tábory. Jedni tvrdí, že ta hra je kultura a jako taková má právo na svou existenci a pak jsou tu jiní, kteří tvrdí, že to je provokativní hnus, který se musí minimálně zakázat, ne-li rovnou zapálit.

Jak je již českým zvykem, celá situace se vymkla kontrole a přesáhla hranice naší republiky.

Na rozdíl od zaprděných vlasteneckých zpátečníků z Čech se celý svět přiklání na stranu divadelní hry. Aby lidé vyjádřili svou podporu, vytahují si z vagin českou vlajku. Rovněž celoplošně probíhá znásilňování muslimek v převlecích za Ježíše.

„Umění je o volnosti. Umění nemá mít žádné mantinely. Jsem zhnusena z toho, co se děje v Čečně, jak tam banda vidláků narušila představení. Z toho důvodu jsem se připojila do hnutí na podporu divadla Husa na provázku a třikrát denně si vyndávám z vaginy čečenskou vlajku,“ prozradila Američanka Pamela Blecková, žena v domácnosti, která nedostatky v zeměpisu dohání nadšením a enthusiasmem.

„Nemohla jsem nikde sehnat českou vlajku, tak si alespoň několikrát denně vytáhnu z vaginy toustovač,“ vysvětlovala Němka Haike Kleinová, která se ke kampani na podporu divadelní hry rovněž připojila.

I muži po celém světě se snaží vyjádřit svou podporu. Někteří z nich v převlecích za Ježíše znásilňují muslimky. Jiní se pokouší vytahovat českou vlajku ze svých tělesných otvorů.

„Vaší zemi mám rád. Václav Havel byl skvělý muž. I na jeho počest jsem si vytáhl z řitě českou vlajku. Je to podle mě správné,“ nechal se slyšet dokonce dalajlama.

Zatímco slušní lidé mají ve svých řitích maximálně tak své hlavy, celý svět nabízí své řitě i vaginy pro vznešenou myšlenku. Myšlenku svobody umění a vytahování si vlajek z genitálií. A o tom by mělo být umění především. O těch vznešených myšlenkách a věcech vytahovaných z tělesných otvorů.

A tady zjistíte, že slušní lidé zachraňují morálku nás všech.

Podobné články

Doporučujeme

Další články