Motto týdne: Usměj se na Zemana! Tomio Okamura zveřejnil svůj projev ze sjezdu SPD, zapomněl smazat scénické poznámky – G.cz
Vyhledávání

Motto týdne: Usměj se na Zemana! Tomio Okamura zveřejnil svůj projev ze sjezdu SPD, zapomněl smazat scénické poznámky

Tomio Okamura na Facebooku v dobré víře zveřejnil projev ze sjezdu SPD. Zapomněl ale vymazat poznámky.
Zdroj: Youtube.com

Toho bohdá nebude, aby uplynul týden a člen SPD nepobavil českou společnost nějakým výrokem či přešlapem. Tentokrát to má na triku sám velký Tomio. Na Facebooku zveřejnil projev přednesený na víkendovém sjezdu strany, zapomněl ale vymazat osobní poznámky.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 12.12.2017, 11:18

Chybička se vloudí

Když jste srandovní trouba, jehož partaj zčistajasna zaboduje ve volbách, a na váš stranický sjezd dorazí samotný prezident republiky, je jasné, že vás to trochu vykolejí a nedokážete se plně soustředit. Zřejmě nějaký takový záchvat rozechvělé nepozornosti prodělal Tomio Okamura, předseda SPD, když na sociálních sítích zveřejňoval svůj velký sjezdový projev.

Kromě mouder byla chvíli po zveřejnění na Okamurově oficiálním Facebooku součástí tohoto psohlavce i douška v závorce - usměj se na Zemana. Malá scénická poznámka, která měla Tomiovi připomenout, jak doplnit divadelní vystoupení, a která měla být před zveřejněním samozřejmě smazána.

Nicméně nebyla, a tak je na světě vtip, který baví český Twitter. Buďme ale féroví; přidávání příspěvků na Facebook už dnes velké zvíře Okamura jistě nestíhá, a tak jde o botu některého z jeho podřízených. Tak trochu to tipujeme na novou tiskovou mluvčí SPD, která se hned první týden v práci proslavila překlepem v oficiálním mailu, co rozesílala českým médiím.

A pokud vás zajímá, jestli se Okamura směrem k polomrtvě vyhlížejícímu Zemanovi skutečně usmál - pochopitelně, že z toho existuje video záznam:

A tady se seznamte s Rozneromatem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články