"Mňam dopí*či!" Krtkův dort hvězdou memu, který během pár dní ovládl sociální sítě – G.cz
Vyhledávání

"Mňam dopí*či!" Krtkův dort hvězdou memu, který během pár dní ovládl sociální sítě

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Kolik memů znáš, tolikrát jsi člověkem, rozhodně na sociálních sítích. Jsme generace obrázkového humoru, nedá se svítit. Jednou za čas se objeví kousek, který se okamžitě změní v hit a často se mu podaří proniknout i do reality. Tentokrát je to doslova lahůdka...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 11.3.2019, 12:41

Dr. Oetker

Meme, v němž žena volá o pomoc doktora kvůli muži, který má zřejmě infarkt, ale po ruce je pouze nevhodně zvídavý doktor filozofie, koluje na internetech už pár let. Za tu dobu se dočkal několika předělávek, ta, co trenduje aktuálně na českých sociálních sítích, je ale rozhodně nejdál.

Pokud je vám pod 30 a aspoň trochu tenhle temný element našich virtuálních životů sledujete, už jste to určitě viděli. V nové verzi na scénu přichází Dr. Oetker, který nese Krtkův dort. Mňam dopí*i!

Nechytáte se? Pak se obáváme, že vám v tomto článku nemáme, co nabídnout a doporučujeme zamyslet se nad způsobem, jakým vedete svůj život. Jestli se už ale v duchu smějete, podívejte se do následující galerie, kde najdete nejrůznější variace tohohle bizarního meméčka. My osobně už jsme dvakrát zažili jeho užití v běžném hovoru. A to je venku jen pár dní. Je to jako mor!

A tady se smějte dál s galerií nejlepších únorových koláží našeho grafika Vaina.

Podobné články

Doporučujeme

Další články