fb pixel Ministryně obrany Karla Šlechtová jmenovala svého pudla generálem a svěřila mu tankovou divizi – G.cz
Vyhledávání

Ministryně obrany Karla Šlechtová jmenovala svého pudla generálem a svěřila mu tankovou divizi

Generál pudl na archivní fotografii Karla jmenovala malého Honzíka velitelem námořnictva Labutě zatím ničím nejmenovala Najdi Karlu + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová se profiluje jako moderní ministryně, která bere obranu vážně. Nedlouho po té, co vyšlo najevo, že jí dělá poradce bývalý esoterik a šaman, přišla nyní s přelomovým krokem. Jmenovala svého pudla generálem a svěřila mu celou tankovou divizi.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 15.5.2018, 08:37

Někteří by možná řekli, že ministryně obrany není příčetná a ministerstvo by jí mělo být odebráno pro dobro nejen České republiky, ale i pro dobro Karly Šlechtové, nicméně na druhou stranu s Karlou se člověk nenudí.

„Jak jmenuje prezident? Já jsem ministryně obrany. Já vedu armádu. Já jmenuju generály,“ ohradila se ministryně na tiskové konferenci, kde jí jeden z přítomných novinářů prozradil, že generály jmenuje prezident. Vedle svého pudla povýšila na generála rovněž svou kadeřnici a Vladěnu, se kterou se zná z jógy a která umí perfektní bublaninu.

Generál pudl se okamžitě ujal své funkce velitele tankové divize a ve skladu armády ČR hned čtyřikrát pomočil vojenské vybavení, aby si vyznačil teritorium.

Následně jej Karla provedla po vojenské základně v Černošicích, kde je tanková divize aktuálně v servisu. Oba dva tanky, kterými naše armáda disponuje, mají nefunkční pásy a v jednom je navíc zabarikádovaný nacista ještě z druhé světové války, který tank odmítá opustit. Čeká se tedy, až zemře stářím.

„Pan generál si prohlédl celou divizi a promluvil si se svými podřízenými. Vrtěl ocáskem, takže je spokojený a to je hlavní. Jsem přesvědčena, že nyní jsme připraveni na jakýkoliv útok a dokonce zvažuju, že pan generál povede celou první linii při útoku na Slovensko, který si dám k narozeninám,“ rozplývala se Karla Šlechtová při představě, že vyvolá válku a její pudl povede vojsko.

A tady se dozvíte, že Karla má v kanceláři tlačítko na zničení světa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články