fb pixel Ministerstvo internetu varuje: youtubeři způsobují rakovinu – G.cz
Vyhledávání

Ministerstvo internetu varuje: youtubeři způsobují rakovinu

Zdroj: youtube.com

Nazývat se v Čechách youtuberem v podstatě znamená se degradovat na úroveň prvoka po lobotomii. Lidé se vám smějí, protože nic neumíte, ale vy se pro změnu můžete smát jim, protože za to nic máte peníze. To samozřejmě platí jen pro pár vyvolených. Věnovat se však budeme jen youtuberům, kteří u lidí vzbuzují lítost a zároveň se za ně i cizí lidi stydí. Jsou mezi nimi především politici, ale i jiní divnolidé. Zde je 5 youtuberů, ze kterých budete mít migrénu.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 3.12.2017, 08:00

1) Live More!

Pozorovat obézní pani, která přijde do obchodu a olizuje PET lahev Kofoly a tatranku, je neskutečný bizár. Když video zvládnete sledovat alespoň 10 minut, tak si uvědomíte, že je vlastně skvělé, že tito lidé z Moravy bydlí v USA. Pán drží kameru, zatímco barokní dáma osahá snad každou položku v supermarketu, který se zaměřuje na evropské potraviny. Nevydrželi jsme a po zmíněných deseti minutách vypínáme, protože čtvrt hodiny tohohle obsahu nemohl zvládnout nikdo.

2) Tomio Okamura

Tomio sice není úplně běžný prototyp youtubera, ale má podobně bizarní obsah jako oni. Navíc hodně rád a často videa se svým typicky moravským obličejem natáčí. Každé video má vždy stejný průběh. První větu vždy hláskuje po slabikách. Ve druhé větě zmíní svobodu a přímou demokracii. Ve třetí větě řekne stop diktátu EU a pak to zakončí typickým „Co si o tématu myslíte vy? Napište mi do komentářů“. Stejně ale většina voličů a členů strany neví, co znamená zkratka SPD.

3) Maruška Mikérová

Sama sebe popisuje jako takovou normální silnější holku. Marušce je 32 let a ráda se předvádí před objektivem. Člověk je vážně na vážkách, jestli je to recese, nebo jestli to myslí vážně. Pravděpodobně je však všechno real. Na sociálních sítích je však terčem posměchu a lidé ji často parodují a používají její hlášky ve svých videích. Každopádně je to děs.

4) Jana Yngland Hrušková

Pomatená paní s ještě pomatenějšími názory ráda natáčí videa, ve kterých kritizuje migranty. Veškeré své vědění má z proruských a dezinformačních webů, takže jakmile ji někdo pozve na rozhovor, tak vypráví podivnosti typu „každý muslim je terorista“. V roce 2016 dokonce usoudila, že by bylo super, kdyby projevila zájem o to být prezidentem. V DVTV posléze připustila, že ví, že se prezidentem nestane, ale že ji to alespoň proslaví. Většinová společnost ji má však zaškatulovanou jako někoho, kdo by měl mít papíry na hlavu.

5) Zdeněk Škromach

Bazénkový a selfíčkový král Zdenda se během teplých večerů občas rád posilní dobrým moravským vínem, a poté rád nabádá k zapalování ohňů. Spíše než politice by se pan Škromach měl věnovat prodeji bazénů. Po konci senátorování začal pracovat na „pracáku“ na poloviční úvazek.

A zde je 20 případů, kdy je žena nejhezčí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články