Miloslav Rozner byl nominován na cenu Tomia Okamury za mimořádný přínos pro Argemu – G.cz
Vyhledávání

Miloslav Rozner byl nominován na cenu Tomia Okamury za mimořádný přínos pro Argemu

Pro Mílu je to veliká pocta Cena Tomia Okamury Marine le Pen, Tomiova nejka V roce 2017 obdržel cenu Tomia Okamury Tomio Okamura + DALŠÍ 1 FOTKA

Miloslav Rozner zvaný Rétor je povětšinou spíše takový plachý truhlík, kterého Tomio Okamura drží zamčeného ve sklepě, aby neměl přístup k novinářům a nepokoušel se nekontrolovaně na kameru nějak zabrušovat. Když je však občas vypuštěn na denní světlo, Míla neváhá ani vteřinu a pálí ostrými.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.2.2018, 11:47

Tento týden se dostal do médií záznam ze sjezdu SPD, kde je tradicí vždycky na konci dát slovo Mílovi, aby byla prdel. A Míla nezaváhal. Koncentrační tábor v Letech označil za „pseudokoncentrák“, přičemž se odvolával na slova svého předsedy, šóguna, císaře a svého dobyvatele, Tomia Okamury, který tvrdí, že v Letech nebyl ani plot a vězni si tak mohli dělat, co chtěli. Podle všeho koncentrační tábor v Letech nebyl koncentrační tábor, nýbrž prázdninový resort.

Nejen na základě tohoto úspěšného výroku byl po zásluze Miloslav Rozner nominován na cenu Tomia Okamury, která je každoročně přidělena osobě, která se zasloužila o Japonsko a slávu sushi. Míla Rozner je nominován především za své zásluhy v oblasti Argemy a bigbítu.

Míla Rozner převezme cenu na galavečeru v kulturním domě v Počáplech z rukou Marine Le Penové, která je největší kamarádkou Tomia Okamury, akorát úplatná média o jejich přátelství málo informují, tak je z toho Tomek takovej špatnej.

„No já bych, takhle, ale nevím jistě, já jsem v kultuře dvacet let a nevím jako ona upadá a takhle…“ nechal se slyšet Míla Rozner, který jen těžko skrýval dojetí nad tou velkou poctou, která se mu dostala.

Na galavečeru v Počáplech mimo Míly Roznera vystoupí (tedy spíš nevystoupí – bude tam vyzvednut jeřábem) Miloš Zeman, který si vezme úvodní slovo a promluví převážně o hodnotách a nutnosti spojovat společnost. Jiří Ovčáček bude v publiku v přední řadě vyčkávat s defibrilátorem, kdyby bylo potřeba zasáhnout a pana prezidenta rychle nahodit.

Nám nezbývá, než panu Roznerovi pogratulovat, a věříme, že neusne na vavřínech a i nadále bude svůj.

Máte pocit, že tento článek nedává smysl? On totiž nedává smysl ani Miloslav Rozner.

A tady se můžete podívat, jak Míla označil koncentrák v Letech za neexistující pseudokoncentrák a pirát Ferjenčík se ho zastal.

Podobné články

Doporučujeme

Další články