fb pixel „Miloš Zeman se omluvil za Peroutkův článek“ aneb 8 článků, které si nikdy nepřečteme – G.cz
Vyhledávání

„Miloš Zeman se omluvil za Peroutkův článek“ aneb 8 článků, které si nikdy nepřečteme

Článek Hitler – Gentleman se konečně našel. Byl opravdu vlevo dole. Sice ho nenapsal Peroutka a místo v Přítomnosti byl v Rudém právu, ale to je detail.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 4.10.2016, 11:43

Ačkoliv je tedy jasné, že se Zeman seknul, a proto by byla nasnadě omluva Peroutkově vnučce (což ostatně i nařídil soud), žádná omluva nebude. Jirka Ovčáčků dál ve svém volném čase hledá jiný článek vlevo dole, Míla si dá na kuráž do každé nohy škopek becherovky a jede se dál.

O Zemanově omluvě se očividně nikdy a nikde nedočteme. Není to však jediný článek, který nikdy nevyjde. Je jich víc.

1. Miloš Zeman se omluvil za Peroutkův článek

Tento článek si opravdu patrně nikdy nepřečteme.

2. Vratislav Mynář kvůli chybějící bezpečnostní prověrce odstoupil z funkce vedoucího kanceláře prezidenta Miloše Zemana

Vráťa to nikdy nepoloží. Nemá prověrku, kterou ze zákona mít musí? No a co? Nezájem. Míla ho podrží, Ovčáček obhájí před novináři a život jde dál.

3. Vlaky Českých drah tento týden neměly zpoždění

Takovýto článek nemůže nikdy vzniknout. Utopie.

4. Občané v referendu odhlasovali vyhoštění Tomia Okamury zpět do Japonska

Bylo by to neskonale zábavné. Přímá demokracie – Tomio Okamura by prosadil konečně referendum o vyhoštění všech nepůvodních obyvatel. No a sám by se dekoval.

5. Občané ČR hlásí rekordní míru spokojenosti

Ne, to taky nikdy nebude. Lidé nebudou nikdy spokojeni. Ačkoliv mají všeho dostatek, mají práci, mají co jíst, mají kde bydlet, mají internety, nikdy se s tím nespokojí. Vždycky budou nadávat a hartusit.

6. Ústavní soud rozhodl, že za komunistů bylo hůře

Nesmysl. Za komunistů bylo přeci báječně. Všichni měli ty svoje sociální jistoty. Každý měl kde bydlet a každý měl práci. To dneska vůbec není. Dneska člověk musí něco dělat, aby se uživil. Musí něco umět a musí se snažit. To za komunistů nebylo.

7. Na Vánoce napadne v nížinách až půl metru sněhu

Podle klimatologického svazu je příděl letošního sněhu značně osekán. Česká republika má ze světového fondu sněhu letos přiděleno pouze deset centimetrů souvislé pokrývky, což vydá tak maximálně na dva měsíce sněhu v horských oblastech. Nížiny dostanou déšť. A bude hůř. Škrty ve sněhu mají být rok od roku více a více dramatické.

8. Úsek dálnice D1 byl opraven v rekordním čase

Cokoliv, co souvisí se silnicí, nejde s výrazem „rekordní čas“ v žádném případě spojit.

A TADY máte 9 důkazů, že Hitler byl opravdu gentleman.

Podobné články

Doporučujeme

Další články