Marvel představil velké plány: Jako první uvidíme sólo film Black Widow, novým Bladem bude Mahershala Ali. Třetí Strážci galaxie jsou v nedohlednu – G.cz
Vyhledávání

Marvel představil velké plány: Jako první uvidíme sólo film Black Widow, novým Bladem bude Mahershala Ali. Třetí Strážci galaxie jsou v nedohlednu

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Fáze 3 je mrtvá, ať žije fáze 4! MCU vstupuje do nové éry bez týmových filmů Avengers, zato se sólo filmem Black Widow, seriálem Loki a obří náloží dalších novinek, které přesahují dokonce do fáze č. 5. Na Comic-Conu v San Diegu vše odtajnil prezident Marvel Studios Kevin Feige.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 22.7.2019, 13:16

To bude bomba

Pokud nejste fandy Marvelu, asi byste teď mohli poznamenat, že jednou z definicí pekla je, že nemá konce. Jestli máte ale megalomanské komiksové adaptace rádi, tohle vás přímo nadchne. Na tradičním Comic-Conu v San Diegu ředitel Marvel Studios Kevin Feige představil plán společnosti na následujících několik let známý také jako "fáze 4". Fáze 3 skončila Avengers: Endgame a filmem Spider-Man: Daleko od domova.

Znamená to, že už nás nečekají žádné týmovky Avengers, žádný Captain America, žádný Iron Man. Zato se můžeme těšit na řadu dalších novinek, které budou stát za vidění.

Černá Scarlett

První pán - nebo spíš paní - na holení je sólo film Black Widow, ve kterém se kromě Scarlett Johansson v hlavní roli objeví třeba také David Harbour známý jako Hopper ze Stranger Things, Florence Pugh, O-T Fagbenle nebo Rachel Weisz. O snímku, na který se dlouho čeká, kolovaly zvěsti, že půjde o prequel a podíváme se do úplného mládí Natashy Romanoff, nakonec to ale vypadá, že se vrátíme do časového období krátce po konci Captain Amerika: Občanská válka. Premiéra je plánována na 1. května 2020.

Další velkou novinkou je odtajnění obsazení nového Bladea, o kterém se ví už dlouho a který bude součástí fáze č. 5. Nevrátí se Wesley Snipes, ale nahradí ho momentální superstar Mahershala Ali. A protože ve sci-fi Alita: Bojový anděl měl Ali kostým, který by si klidně mohli půjčit i tvůrci rebootu klasické devadesátkové upírské řežby, umíme si dost dobře představit, jak to asi bude vypadat a říkáme: spoko.

A co dál, a co dál?

V brzku nás čeká i čtvrtý Thor, tentokrát s podtitulem Love and Thunder. Vrátí se jak Chris Hemsworth v roli boha hromu, tak Taika Waititi jako režisér a scenárista. Dokonce se můžeme těšit i na Natalii Portman, která se znovu objeví jako Jane Foster/Lady Thor. Premiéru si tenhle kousek odbude 5. listopadu 2021.

Dál nás čeká i dvojka Doctora Strange (7. května 2021), jejíž název "In the Multiverse of Madness" napovídá, že se podíváme do alternativních dimenzí, o kterých se v marvelovkách zatím jen mluví a mnoho jsme z nich zatím neviděli. Vlastní film by měl dostat taky Hawkeye (podzim 2021), vlastní seriál bude mít miláček Loki (jaro 2021). Vypadá to, že se na nás řítí krásné přírůstky do marvelovského univerza! Mrzí nás jen, že ve výhledu nejsou třetí Strážci galaxie. Ale kdo si počká...

A tady se podívejte, jak Avengeři vypadali, když byli ještě malí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články