Lubomír Volný představil předvolební plakáty: Má v tom prý jasno. Dělal si je sám v Malování? – G.cz
Vyhledávání

Lubomír Volný představil předvolební plakáty: Má v tom prý jasno. Dělal si je sám v Malování?

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Vlastenecký poslanec Lubomír Volný se opět hlásí o slovo. Na sociálních sítích dal skrz nový vizuál najevo, že má ve straně Alternativa pro Českou republiku jasno. Jasno bohužel nemá jeho grafik, kterému to při tvorbě plakátu občas "ujelo". Až si trochu myslíme, že celý materiál vytvořil v malování. Nicméně nás na plakátu zaujaly především vzkazy typu Osa zla nebo 40/6.

Martin Miko
Martin Miko 29.4.2019, 13:16

Poslanec Volný míří do Evropy

O bývalém kamarádovi Tomia Okamury Lubomíru Volném jsme se od doby, kdy byl vyloučen z SPD, moc neslyšeli. Víme však, že vstoupil do Alternativy pro Českou republiku a rovněž víme, že se rozhodl kandidovat ve volbách do Evropského parlamentu z krásného 6. místa. Více informací se určitě dozvíme během následujícího měsíce, protože se blíží doba, kdy politici vylezou ze svých nor a začnou internet zahlcovat předvolebními spoty, plakáty a hesly. Volný se do kampaně opřel po svém, ale bohužel tomu zatím moc nerozumíme.

Heslo Osa zla Berlín – Brusel – Paříž? si Volný zvolil jako část svého předvolebního sloganu na základě svého twitterového příspěvku z konce ledna letošního roku. "Vznikla nám nová OSA ZLA, Brusel Berlín Paříž (BBP). Kdy začne jejich Euarmy s okupací EU?" ptá se Volný na svém Twitteru, kde o sobě tvrdí, že je kontrajihádista, civilizacionista a obdivovatel přímé demokracie. Pro neznalce připomínáme, co byla kdysi takzvaná osa zla. Jednalo se o Osu Berlín-Řím-Tokio, ve zkratce Fašistická osa, což bylo označení pro vojensko-politické uskupení nacistického Německa, Itálie a Japonska. Je však ještě možné, že měl na mysli Osu zla jakožto termín používaný bývalým americkým prezidentem Georgem W. Bushem, který takto nazýval státy, které napomáhají terorismu. Měl na mysli státy jako Irák, Írán a Severní Korea.

Každopádně Volný je momentálně český poslanec, takže kandiduje v Alternativě pro Českou republiku až z šestého místa. Lídrem kandidátky je advokátka Klára Samková, takže se máme na co těšit.

Na plakátu je i prapodivné číslo, které většina jeho voličů nepochopí. 40/6 asi vyjadřuje číslo strany a jeho pozici na kandidátce. Volný by měl také něco udělat se svým grafikem, který neumí mezi slovy používat mezery, takže to už na první pohled vypadá velmi neprofesionálně. Co ale čekat od těchto pseudovlastenců, že?

A zde si přečtěte o tom, jak jsme navštívili koncert kapely Ortel.

Podobné články

Doporučujeme

Další články