Lékaři bijí na poplach. Ranní erekce postihuje až čtyřicet procent populace. Čísla stále rostou! – G.cz
Vyhledávání

Lékaři bijí na poplach. Ranní erekce postihuje až čtyřicet procent populace. Čísla stále rostou!

Nedávná konference mezinárodní lékařské rady, která proběhla v Londýně, přinesla několik aktuálních a ožehavých témat. Nejvíce se však probírala ranní erekce.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.4.2017, 08:50

Fenomén ranní erekce není v historii člověka ničím neznámým, ale až nasbíraná data za poslední roky prokázala naprosto alarmující počet lidí, kterých se bezprostředně týká a kteří se s ní musí potýkat.

„Přiznám se, že s tak velikým číslem nepočítal nikdo. Samozřejmě jsme tušili, že tu ten problém je, ale že je tak veliký, to nám všem vyrazilo dech. V odborných kruzích se nyní nemluví o ničem jiném,“ prozradil doktor Fridrich Klein, který se konference zúčastnil.

Ranní erekce postihuje převážně muže ve věku od deseti do padesáti let. Je zajímavé, že ženy na ranní erekci tolik netrpí. Jako by proti ní byly imunní. Této skutečnosti se samozřejmě chopilo několik vědců, kteří se pokoušejí najít vakcínu proti ranní erekci extrahováním ženské krve a koncentrovaných kabelek.

Situaci kolem ranní erekce nově začaly komplikovat neziskové organizace v čele s feministickým hnutím, kterým se nelíbí, že ranní erekci mají výhradně muži.

„Je to diskriminační a genderově nekorektní. I ženy mají právo na ranní erekci. My chápeme, že je to veliký problém, nicméně se v tomto cítíme utlačovány. Žijeme snad ve 21. století,“ stěžovala si Johana Novotný z organizace „Vagina má právo na život“, která nyní spolu s dalšími chystá žalobu k mezinárodnímu soudu pro genderovou diskriminaci.

Ať už ty pošahané feministky, kterým chybí si pořádně zamrdat, aby se trochu uklidnily, řeší kraviny a vymyslí jakoukoliv bejkárnu, problém s ranní erekci tím rozhodně nevyřeší.

„Já to považuju za veliký problém. Nejčastěji mě záchvat ranní erekce postihne ráno cestou do práce v městské hromadné dopravě. To bych vám nepřál. Je to nepříjemné. Pokaždé, když se chci otočit, zavadím erekcí o opodál stojícího pasažéra. Jednou si do autobusu přistoupila školka a já jsem při vystupování svou ranní erekcí takřka vypíchl jedné malé holčičce oko. Samozřejmě že jsem za to byl posléze popotahován po soudech. Ranní erekce mi zničila život,“ říká Roman T., který se s ranní erekcí potýká již desátým rokem. A není jediný.

I pan Michal S. se svěřil se svým postižením: „Je to učiněné peklo. Člověk ráno vstane. Je rozespalý. Prochází bytem a tu si jde uvařit kávu. Svou ranní erekcí posléze shodí všechny předměty z kuchyňské linky. Když si potom chci vyčistit zuby, narážím ranní erekcí do umyvadla, což bývá bolestivé. A to vůbec nemluvím o močení. To si buď musím lehnout na záchodovou mísu nebo se postavit vzhůru nohama. Už se mi také několikrát stalo, že jsem narazil ranní erekcí do zdi. To byla bolest.“

Za vše potom mluví případ pana Kamila, který kvůli ranní erekci přišel o práci.

„Já mám rád děti. Vždycky jsem je měl rád. Líbí se mi ta možnost ty malé hlavičky učit novým věcem. Rozvíjet je. Stát se učitelem v mateřské školce byl vždycky můj sen. Vystudoval jsem pedagogickou školu a nastoupil do jedné školky na praxi. Děti si hrály na zemi s legem. Já jsem nad nimi stál a dohlížel. V tu chvíli jsem dostal svůj první záchvat ranní erekce. Kolegyně, která na děti dohlížela se mnou, si okamžitě všimla muže, který stojí mezi malými dětmi s erekcí a celý tento incident nahlásila ředitelce. Ta mě na hodinu vyhodila. Samozřejmě, že to řešila i policie, a já mám nyní zákaz pracovat s dětmi. Mají mě za pedofila,“ lamentoval zlomený muž, který se musel vzdát svého snu kvůli ranní erekci a nyní se živí sběrem železa a nově rovněž začal brát drogy.

Lékaři v této době nemají účinný lék proti ranní erekci. Někteří velmi opatrně doporučuje potírat projevy ranní erekce masturbací, avšak tato metoda není pro každého a ne vždy se hodí.

Problém s ranní erekcí však vzbudil po celém světě vlnu solidarity. Zakládají se anonymní podpůrné skupiny, kde si muži s ranní erekcí mohou mezi sebou promluvit a podělit se o své problémy. Vzniklo rovněž několik transparentních účtů, kam mohou lidé posílat peníze na podporu mužů s ranní erekcí. Mezinárodní zdravotnická asociace rovněž vyhlásila měsíc duben za měsíc ranní erekce. Uvažuje se též, že by ranní erekce měla svůj vlastní svátek.

A TADY máte pět tipů, jak naložit se svojí ranní erekcí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články