fb pixel 5 tipů, jak naložit s vaší ranní erekcí – G.cz
Vyhledávání

5 tipů, jak naložit s vaší ranní erekcí

Ranní erekce může být poměrně stresující.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.4.2018, 07:39

O to víc, pokud vás zastihne například v autobuse cestou do práce, popřípadě rovnou v práci (když jste například kantor a máte přednášku, je to o to horší).

Nicméně není třeba věšet hlavu. I s ranní erekcí můžete naložit smysluplně.

1. Masturbace

Popřípadě rovnou sex. Pokud se vzbudíte s ranní erekcí a máte po ruce příhodnou partnerku, která je buď povolná anebo tvrdě spí, můžete se ranní erekce lehce zbavit jednoduchým sexem.

Jestliže po ruce partnerku nemáte, tak můžete vzít věci do vlastních rukou. Po dosažení orgasmu v drtivé většině ranní erekce odezní. Pokud ne, je to důvod pro návštěvu lékaře.

Jestliže vaše ranní erekce přichází až cestou do práce v hromadné dopravě, masturbace se nedoporučuje. Pro tyto příležitosti s sebou noste vždy noviny, kterými inkriminované partie decentně přikryjete.

2. Domácí kutil

Máte-li šikovné ruce a kutilství vám není cizí, máte vyhráno. Z prkýnek si můžete vyhotovit noblesní kapsičku do spodního prádla, která penis zafixuje v pozici, kterou si zvolíte.

Jestliže nejste kutil a máte volšové ruce, prostě si ztopořený úd přilepte izolepou k podbřišku (K břichu nebo k prsům. Podle toho, jak moc jste obdařeni.).

Jestliže jste obdařeni až moc a zafixovaný konec penisu vám čouhá z límečku u trika jako periskop, zapojte fantazii. Viz další bod.

3. Dekoratérství

Ranní erekce nemusí být brána jako nutné zlo. Můžete se na tento problém podívat estetickým okem. Stačí pár flitrů, lepidlo, třpytky a z penisu si můžete vytvořit rošťáckou kouzelnickou hůlku malých nezbedů.

Anebo si vezměte papírovou čtvrtku, vystřihněte z ní dva malé a dva velké čtverečky. Tyto poté přehněte po úhlopříčce a přilepte si je na penis. No a máte letadélko. Těch variant je spousta.

4. Držák

Určitě jste se někdy setkali s tím, že se ráno v koupelně holíte a když už máte pleť jako dětskou prdelku, potřebujete si utřít obličej ale ručník nikde. Noční můra každého muže.

Zatímco impotenti v tento moment propadají skepsi a trudným myšlenkám, my ostatní potenti s ranní erekcí již takto trpět nemusíme.

Stačí si před holením pověsit ručník na ztopořený penis. Jakmile se doholíte, máte ručník vždy při ruce.

5. Káča

Taková milá možnost pro dobrodruhy a muže, kteří si zakládají na zážitkovém životě. Lehněte si na břicho, ohněte penis tak, aby se jeho špička opírala o podlahu, zvedněte ruce, nohy, hlavu i břicho ze země a balancujete pouze na ztopořeném penisu. Následně se můžete jednou rukou odrážet a tím se točit. Prostě se budete točit na penisu. No není to super?

Tohle můžete dělat klidně i v práci, protože, pokud to dokážete, musíte se o to podělit se světem.

A tady máte 18 otázek a odpovědí na téma proč nám nestojí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články