fb pixel Kvůli znovuzvolení Miloše Zemana se nezlevnilo máslo aneb jak prezident neovlivňuje zásadně vaše životy – G.cz
Vyhledávání

Kvůli znovuzvolení Miloše Zemana se nezlevnilo máslo aneb jak prezident neovlivňuje zásadně vaše životy

Jednou z pravomocí prezidenta je i udělování milosti. Prezident Miloš Zeman omilostnil usvědčeného vraha Jiřího Kajínka. Zemanovi na vzácné návštěvě. + DALŠÍ 1 FOTKA

Znovuzvolením současného i budoucího prezidenta Miloše Zemana došlo k opětovné stabilitě na českém trhu s potravinami. Zákeřný Drahoš měl totiž v plánu destabilizovat naši společnost a naše ekonomika by se zhroutila přílivem migrantů. Do toho všeho by Drahoš zdražil máslo na stovku. Toto je samozřejmě nesmysl. Prezident neovlivní cenu másla a ani vám nezvýší důchod. Tak proč pořád čtete ty nesmysly na billboardech a v řetězových e-mailech?

Dirk Diggler
Dirk Diggler 30.1.2018, 18:22

Nevěřte billboardům a řetězovým mailům

Už tenkrát, když Jiří Drahoš oznámil kandidaturu na prezidenta, tak se kravám srazilo mléko a hodnota bitcoinu klesla o 30 %. Naše krajina poznala, že svět už nebude nikdy takový, jaký byl předtím. S rostoucími preferencemi Jiřího Drahoše a dalších sluníčkářských kandidátů se zároveň zvyšovala cena másla a vajec, což byl vedlejší efekt havloidní lobby, kterou tu nastolil proradný Horáček s Fischerem. Když oznámil svou kandidaturu Topolánek, tak stálo máslo 80 korun a jedno vejce 6 korun, což důchodci a lidé bez příjmů pocítili téměř okamžitě.

Prezident Zeman má totiž veškeré pravomoci galaxie a jeho slovo rozhoduje o všem, co se týká nás všech. Určuje cenu potravin, nařizuje uprchlíkům, aby nejezdili do České republiky a pouhým pohledem mění neforemnou zeleninu a obsah tuku v pomazánkovém másle. Lidé z vesnic a Moravy to samozřejmě vědí, a proto mu opět dali svůj hlas a pomohli. Teda vlastně... lidé nevědí nic, ale řídí se emocemi a nesmysly, které šíří poblázněný senior řetězovými maily. Když se ho zeptáte na zdroje, tak vám odpoví, že mu je snědl pes. Mezi pravomoce prezidenta ČR patří jmenování a odvolávání předsedy a členů vlády, svolávání zasedání Poslanecké sněmovny, jmenování ústavních činitelů a podepisování zákonů. Dále může udělit milost trestaným lidem a vetovat zákony. Jinak plní prezident funkci reprezentativní v rámci ČR i zahraničí.

Ano, prezident je více vidět než starosta vaší obce, ale to není vše

Ačkoliv to vypadá, že prezident ČR může vše, tak tomu tak rozhodně není. Náš současný prezident patří spolu s Andrejem Babišem mezi nejsledovanější české (slovenské) politiky, proto se díky médiím dozvídáme o každém slově, které řeknou nahlas nebo o každém kroku, který ujdou. Proto vám přijde, že je Miloš Zeman nadčlověkem, ale v zásadě je v první řadě reprezentantem naší vlasti a reprezentantem nás všech.

O našich lidských životech, právech a možnostech rozhoduje Parlament České republiky, který vykonává zákonodárnou moc, tj. schvaluje a vymýšlí zákony, rozhoduje o státním rozpočtu atd atd. Částečně může ovlivnit i výši vaší mzdy a cenu výrobků na trhu a může vám zakázat kouření v hospodách. Parlament může například zlegalizovat marihuanu nebo i heroin!

O vašich životech a denním fungování rozhodují i města a obce, která například mohou vydat vyhlášku, že nesmíte venku popíjet alkohol nebo že smíte pouštět hlasitou hudbu venku až do půlnoci.

A zde je 5 tipů a triků Andreje Babiše, jak si žít svůj český sen.

Podobné články

Doporučujeme

Další články