fb pixel Kuberův novoroční projev: 5 témat, která předseda Senátu dost možná nakousne ve svém poselství národu – G.cz
Vyhledávání

Kuberův novoroční projev: 5 témat, která předseda Senátu dost možná nakousne ve svém poselství národu

Pan prezident učinil v roce 2013 velice odvážný krok a rozhodl se zrušit tradiční novoroční projev, jelikož dle jeho aktuálních slov by ho nikdo neposlouchal, protože na Nový rok je naše vnímání otupělé a tudíž bychom nedokázali ocenit jeho sofistikované bonmoty. Nicméně, letos se novoroční poselství lidu vrací – přednese ho druhý nejvyšší ústavní činitel, předseda Senátu a český Marlboro Man Jaroslav Kubera. Rozhodli jsme se sepsat seznam témat, kterých se pan předseda ve svém projevu s největší pravděpodobností dotkne.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 28.12.2018, 11:57

1. Kouření

Kubera a kouření, to je něco jako Zeman a Rusko – prostě to jsou dvě neodlučitelná témata. Zatímco pana prezidenta jsme kouřit veřejně neviděli od první prezidentské volby, Kubera má cigaretu v puse tak často, že začíná připomínat Humphreyho Bogarta. Vsadíme se, že si během proslovu zapálí?

2. Evropská unie

Z ODS se v poslední době stává taková SPD pro lepší lidi, teda alespoň co se týče vztahu k Evropské unii. Kubera pravděpodobně přirovná bruselské politiky k Leonidu Brežněvovi nebo prohlásí, že vystoupení z Unie je lepší než si nechat diktovat, co je rum, a co není.

3. Ženy a MeToo

Pan předseda patří k té staré gardě politiků, pro něž jsou feministky jen synonymem pro hysterické fúrie, které jsou příliš ošklivé na to, aby si našly chlapa, a tak nenávidí muže. Že by přišel nějaký bonmot o tom, že žena patří do kuchyně? Může se to stát.

4. Ekologie

Planeta se dusí výfukovými plyny, oceány jsou plné odpadků, ale člověk za to nemůže. Pokud něco Kubera nesnáší, tak to jsou ekologové, jelikož kdo by chtěl zachraňovat planetu, když se dá místo toho postavit další dálnice?

5. Vánoční poselství Miloše Zemana

Už teď je jasné, že se Jaroslav Kubera vyjádří i ke svému konkurentovi, Miloši Zemanovi a jeho vlastnímu vánočnímu projevu. Třeba nám Kubera alespoň vysvětlí, na co Zeman myslel, když prohlásil, že „roboti nejsou jen androidi nebo monstra s chapadly“.

A aby tomu nebylo málo, už i Radek Vondráček oznámil, že hodlá na Nový rok promluvit k lidu. Dočkáme se i Novoročního projevu s Jaromírem Soukupem? Doufejme, že ano. Čím víc bizáru, tím líp.

A tady si přečtěte, co nám prostořeký Zeman v roce 2018 dal a vzal.

Podobné články

Doporučujeme

Další články