fb pixel Křetínský prodal Spartu KLDR. USA vyslalo k Letné letadlovou loď a Rosický se zranil – G.cz
Vyhledávání

Křetínský prodal Spartu KLDR. USA vyslalo k Letné letadlovou loď a Rosický se zranil

Fotbalový klub AC Sparta Praha pokračuje v letních posilách. Po novém trenérovi a nových hráčích, získala nyní i nového majitele. Původní majitel, Daniel Křetínský, prodal většinový podíl Korejské lidové demokratické republice. Proměna SPARTY je tak dokonána a nyní je tým údajně připraven hrát fotbal.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 3.8.2017, 08:20

„Potřebovali jsme, aby do Sparty přišel veliký hráč. Podívejte na Slavii. Tam přišli Číňani a potom vyhrála titul. My jsme si řekli, že půjdeme ještě dál. K nám přišli Severokorejci“, rozplýval se Daniel Křetínský na tiskové konferenci. Na dotaz novinářů, co teď bude Křetínský dělat, odpověděl, že si koupí hodinky a zajede do Disneylandu.

Samotný prodej se neobešel bez problémů, neboť během převodu peněz na bankovní účet, se Tomáš Rosický zranil, když si doma čistil kopačky.

„Není to nic vážného. Jenom vazy v koleni. Léčení si vyžádá maximálně několik týdnů. Zatím jsme Tomášovi odebrali kartáček na boty,“ vysvětloval nový týmový lékař Kim Uno, kterého mimo jiné čeká stání u mezinárodního soudu pro podezření z nelegálních pokusů na lidech.

Okamžitě po převzetí KLDR se začalo s velikými změnami. KLDR přinesla do Sparty nejen nadšení, ale nabídla ji i své Know-how.

„Už tři dny jsem nic nejedl“, pochlubil se David Lafata a pochvaloval si nové metody nového majitele, který přinesl do týmu hladomor.

Noví majitelé vnesli rovněž svěží vítr i do způsobu trénování. Místo běhání, nacvičování standartních situací a kopání na bránu, praktikují nyní sparťané na trénincích hlavně vojenské přehlídky.

Podle zákulisních zpráv byly hráčům upraveny smlouvy a nastaven nový systém odměňování. Hlavně motivační složky doznaly značných změn. Za výhru nyní hráči nedostávají nic. Za prohru mají ale hráči ve smlouvě garantován pracovní tábor. Za vstřelený gól je nyní odměna pochvala od samotného Kim Čong-una.

Hlavně brankáři si na nový systém odměn stěžovali, neboť oni příliš gólu nedávají. Naopak za obdržený gól je čeká bití hadicí.

Noví majitelé si chtějí současný kádr udržet za každou cenu, takže Letnou oplotili ostnatým drátem a za útěk do jiného klubu čeká hráče postřelení a následným zastřelením.

Zatímco fanoušci i samotní hráči si nové vedení pochvalují (za nepochválení vedení hrozí postih i fanouškům), fotbalový gigant USA se k prodeji Sparty staví negativně.

Při úterním tréninku americké tajné služby zaznamenali na Letné test nové standartní situace. Výkop z brankoviště s dlouhým doletem. Podle odborníků může při této standartní situaci podařená fotbalová střela zasáhnout východní pobřeží USA. Nová standartní situace země-země vyvolala v USA značný rozruch a Donald Trump Spartě pohrozil sankcemi, pokud se další test standartní situace bude opakovat. Je možné, že Sparta bude muset z USA stáhnout 755 svých fotbalových scoutů.

Generální manažer klubu, sám velký Kim Čong-un, ale potvrdil, že se rozhodně nezalekne imperialistické svině, kterou je USA, a nařídil pokračování v testování standartních situacích.

Bohužel během tiskové konference Donalda Trumpa, kde pohrozil Spartě sankcemi, se zranil Tomáš Rosický, když nešikovně spadl ze své obří postele. Podle týmového lékaře si zranění vyžádá dva měsíce léčby navíc. Pro jistotu byla Tomášovi vyměněna luxusní matrace za vězeňskou pryčnu.

USA spolu s Jižní Koreou v těchto dnech pořádají vojenské cvičení na stadionu Bohemians, aby demonstrovali svou sílu a případně zastrašili Spartu. Ta se ale nechala slyšet, že od svých záměrů neopustí a vyzvala USA i Jižní Koreu, aby se stáhly a Bohemku si vzali s sebou.

V nejbližších hodinách se chystá Sparta testovat úplně novou standartní situaci, načež na základě toho USA vyslali k letenskému pobřeží letadlovou loď.

Ponechme nyní ale hašteření politiků a majitelů Sparty stranou a soustřeďme se na samotnou fotbalovou Spartu. Špatná zpráva přišla dnes ráno, kdy se Tomáš Rosický během léčení svého zranění zranil při měření teploty. Léčba otravou rtutí si tak vyžádá další tři týdny.

Zbylý kádr je však připraven na veliké výsledky. Metody nového majitele jistě přinesou své ovoce a fanoušci věří, že se konečně dočkají pořádného fotbalu. Nejsou vyloučeny ani nové posily a nutno podotknout, že majitelé s tím i počítají. V hledáčku mají samotného Zlatana Ibrahimoviče. Vše je zatím jenom v jednání a únos Zlatana ještě není přesně naplánován, nicméně se počítá s tím, že Zlatan by mohl být unesen ještě před koncem letních prázdnin.

A TADY můžete nahlédnout do soukromého deníčku Kim Čong-una

Podobné články

Doporučujeme

Další články