Kosmetické produkty k nakousnutí! Těm neodoláte... – G.cz
Vyhledávání

Kosmetické produkty k nakousnutí! Těm neodoláte...

Jsou tak voňavé a šťavnatě barevné, že kdykoliv je vezmete do ruky, začnou se vám sbíhat sliny a budete se chtít zakousnout!

Nikola Nádvorníková
Nikola Nádvorníková 25.10.2016, 09:19

Vůně Lolita Lempicka So Sweet

Troufalý a veselý flakon rudé višně dokonale vystihuje hravost a sladkost vůně. Ovocně květinová vůně v sobě nečekaně spojuje jemnost a hořkost a po každém přivonění vás překvapí jinak, ale vždy nabije energií.

Koupelová bomba Lush Pumpkin

Letošní halloweenská kolekce od Lush je opravdu povedená! Kdybyste jako vždycky váhali, co si tentokrát pořídit, určitě sáhněte po koupelové bombě Pumpkin. Nádherně voní po vanilce a skořici, čímž vaše tělo dokonale prohřeje a zrelaxuje. Dovedete si představit teď na podzim něco lepšího?

Balzámy na rty Lip Smacker

Patříte mezi milovníky limonád Coca-Cola, Fanta, či Sprite a nejradši byste jejich chuť cítili nonstop? Pak si rozhodně musíte koupit balzámy Lip Smacker. O vaše rtíky bude postaráno a vy si navíc „smlsnete".

Krém na ruce Magic Food Banana Hand Milk

Tak tenhle hydratační krém na ruce od korejské značky TonyMoly baví nejen svým vtipným obalem, ale i sladkou vůní banánů. Stačí aplikovat jen malé množství a ruce jsou díky výtažkům z másla Karité a mléčných proteinů okamžitě hebké a voňavé. Rychle se vstřebává a malé 45 ml balení můžete mít stále u sebe.

A TADY najdete 5 beauty produktů, které stojí za to mít v kosmetické taštičce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články