5 beauty produktů, které stojí za to mít v kosmetické taštičce

Jsou věci, bez kterých se v životě zkrátka neobejdete! Tohle je pět z nich.

Sexy pohled

Řekněte sbohem kleštičkám na řasy! Řasenka Roller Lash od Benefit je to pravé natočení pro vaše řasy! Kartáček Hook 'n' Roll™ zachytí, oddělí, prodlouží a natočí řasy hezky jednu vedle druhé. Sexy kukuč vám vydrží dlouhých 12 hodin.

Povzbuzující dotek

Ochranný výživný krém na ruce TRANQUILLITY™ HAND CREAM od značky Comfort zone dodává pokožce hedvábný pocit a zanechává je jemné. Lehce se roztírá, nemastí a okamžitě vstřebává. Navíc vůně éterických olejů z cedrového dřeva, sladkého pomeranče a damašské růže snižuje stres a napětí.

Příliv energie

Už žádná unavená pleť! Díky revitalizačnímu séru VITALSKIN od Darphin na image šedé myšky rovnou zapomeňte. Tento koktejl dodá pleti osmihodinovou dávku energie. Od rána až do večera je pokožka svěží, ať už děláte cokoliv!

Lehký krok

Stále někde pobíháte a trápí vás pocit těžkých nohou? Gel na oteklé nohy a popraskané kapiláry CRIOGEL ANTIFATIGUE PROTECTIVE od Bioline Jató je hotový zázrak. Tvoří ho osvěžující komplex esenciálních olejů, vitaminu C a výtažků z kaštanu, borůvky a pupečníku asijského. Stačí jen namazat a během chvilky můžete zase vyběhnout.

Sladký polibek

I rty potřebují pořádnou dávku vláhy, a to za každého ročního období. Abyste tak předešla popraskaným rtům, zásobte se balzámky na rty. Strawberry Bombshell od Lush o rty skvěle pečuje a navíc jim dodá divošský fuchsiově růžový odstín, který doslova svádí k polibku.

A TADY najdete 5 beauty produktů, které musíte (a hlavně budete chtít) vyzkoušet.


Komentáře