4 jarní vychytávky, které vás vrátí do rovnováhy

Jaro je ideální čas na to uklidit si uvnitř i zvenčí. A o jarním úklidu domácnosti fakt nemluvíme. Pusťte si pohodu k tělu!

1. Život se skládá ze zážitků


V Resortu Svatá Kateřina se můžete nastartovat spolu s přírodou. Tady se vyladíte na harmonickou notu, i kdybyste nechtěli. Svůj drahocenný čas tu můžete trávit buďto aktivně, nebo pasivně. Ajurvédské masáže na míru, pure fiji masáže s kokosovým olejem, které detoxikují celé tělo i mysl, nebo třeba thai a bali masáže vám dodají energii na dlouho dopředu. Za tenhle pobyt vám poděkuje nejen vaše tělo!
Vánoce slaví kdekdo, Velikonoce jsou ale svátkem opomíjeným a poněkud „bitým“. Pokud si je letos chcete opravdu užít, využijte speciální limitované nabídky Resortu Svatá Kateřina a jeďte se tam provětrat a rozpustit v totální pohodě. Vezměte s sebou i děti. I na ty tu totiž myslí. Více na www.katerinaresort.cz v sekci Mimořádné nabídky.

2. Božská energie


Semena velmi vzácného stromu nazývaná také „Boží slzy“ nebo „Slzy boha Shivy“ mají údajně magickou moc. Podle legendy usedl kdysi bůh Šiva na zem a pustil se do meditace za 1000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Když domeditoval, začal dojetím plakat. Na místech, kam jeho slzy dopadly, vyrostly věčně zelené stromy Elaeocarpus Ganitrus, jejichž semena mají božskou energii a moc přinášet do života lidí zdraví, štěstí a harmonii.
Minimálně přitáhnou závistivé pohledy ostatních slečen, paní i dam. Semena Rudraksha „přetavená“ do šperků totiž působí vzdušně a mladistvě i nadčasově a elegantně. Šperky z nich vyrobené mají šmrnc a jsou nositelné napříč generacemi. Ocení je vaše holka i maminka.

3. Věda o životě


To je ajurvéda. „Ayur“ totiž v překladu znamená život a „Veda“ je v překladu věda. Pozor, neplést s Vysokou školou života! Ajurvéda je pět tisíc let stará indická medicína, která nerozlišuje mezi prevencí a léčbou. Odbourává nikoli symptomy nemocí, ale jejich příčiny. Harmonizuje všechny tělesné systémy a přivádí tělo zpět k dokonalé rovnováze. Od roku 1982 je uznána Světovou zdravotnickou organizací jako účinný léčebný systém.
Jednoduše řečeno, pokud si pustíte ajurvédu k tělu, bude vám blaze na těle i duchu. A nepotřebujete k tomu ani nikoho dalšího (např. v podobě maséra). Neocenitelnou službu vám udělá i ajurvédská kosmetika indické značky Kairali Ayurvedic Group. Oleje a bylinné kosmetické přípravky jsou vyrobené v jihoindické Kerale, kolébce ajurvédy, ve vlastní továrně specializované čistě na ajurvédské produkty.
Zkuste třeba bylinný šampon z aloe vera nebo santalové mýdlo na suchou pokožku. Více informací a další skvělé pomocníky ke kráse a pohodě najdete na www.jogafitshop.cz.


4. Pohlazení po tváři


Když se řekne Dr. Hauschka, nejen modří už vědí. Vědí hlavně ty, které se mají rády. Tahle přírodní kosmetika totiž hladí a vážně umí! Třeba takové pleťové čistící mléko, které koupíte i v praktickém pidi 10mililitrovém balení nejen precizně odstraní všechna líčidla, ale pokožka po něm bude mnohem více zklidněná a jemné zacházení vám oplatí půvabem. Zvlášť ta extrémně suchá a citlivá.
Hedvábně jemné čistící mléko Dr. Hauschka – účinná kompozice jojobového a mandlového oleje, úročníku a speciálních obilných výtažků pleť chrání, posiluje a udržuje v rovnováze. Důkladně rozpouští make-up a nečistoty nastřádané za celý den.
A aby bylo co odličovat, poličte si na novou dekorativní kosmetiku od Dr. Hauschky, která bude opravdu krásně barevná a k pleti klasicky velmi šetrná.

A TADY máte ultimátní návod, jak dosáhnout štěstí a spokojenosti.


Komentáře