Voňavá nadílka! 5 vůní, které chcete najít pod stromečkem

Vánoce jsou čas dárků, radosti a potěšení, tak proč si nenadělit příjemný voňavý dáreček?

Neodolatelná s Burberry

My Burberry Black je dalším skvělým počinem z kolekce My Burberry. Flakon jantarové barvy inspirovaný legendárním trenčkotem v sobě ukrývá smyslnou dámskou vůni. Příjemná intenzivní vůně květů jasmínů, růží a pačuli vydrží celý den a rozhodně upoutá nejeden nos.

Něžně krásná se Sensai

Sensai The Silk je čistá vůně, která vás dostane svými jemnými, ovocnými a jasnými nótami. Bergamot, růžový pepř, hruška a fialka probudí vaše smysly. Lehká vůně je ideální volbou pro každodenní používání, když se chcete cítit svěže a přitom výjimečně.

Kašmír na vlastní kůži

Clean Cashmere je plný nádherných teplých květinových vůní, jasné mimózy, sametového jasmín a jemného dřevo guaiac. Ztělesňuje uklidňující pocit tepla a povzbudí vaše smysly. Clean Cashmere vyzařuje fascinující, byť úplně pohodovou náladu.

Energická Elizabeth Arden

Pro ženu energickou, smyslnou a sexy! Stejně jako si podmaní vůně ovoce, jasmínů a konvalinky vás, podmaníte si vy všechny, kteří se k vám přiblíží. Je velmi výrazná a přitom tak jemná a svěží.

A malý tip na cesty

A teď trochu jinak! Většina z nás tráví hodně času v autě, a protože vůně člověka uklidňují i povzbuzují, měly by i naše cesty „vonět“. Zkuste panáčky Mr&Mrs Fragrance Niki do ventilátoru! Jsou vtipní, vydrží až dva měsíce a vybrat si můžete z 15 různých vůní.

A TADY najdete další tipy na dárečky.


Komentáře