fb pixel Komunisté hájí Ondráčkovu neexistující prověrku, podle jejich měřítek je pan Mlátička proklepnutý dostatečně – G.cz
Vyhledávání

Komunisté hájí Ondráčkovu neexistující prověrku, podle jejich měřítek je pan Mlátička proklepnutý dostatečně

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Proč by nemohl být Zdeněk Ondráček šéfem kontrolní komise GIBS? Na tuto otázku zná odpověď celé Česko, jeho spolustraníci z KSČM to ale pořád nechtějí akceptovat. Své želízko v ohni hájí zuby nehty - teď například vehementně tvrdí, že pan Mlátička má "špičkovou bezpečnostní prověrku". O tu ale přišel už před časem a sám to přiznává.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 15.2.2018, 15:06

Agent s povolením řezat studenty

Komunista Zdeněk Ondráček patří k těm politikům, o kterých se v posledních měsících hodně mluví, a rozhodně ne v dobrém. Bývalý policista totiž za minulého režimu coby člen pohotovostního pluku zasahoval proti demonstrantům během Palachova týdne, a to není věc, kterou byste si dali zrovna na tričko. Není divu, že skoro nikdo nechce, aby se zrovna pan Mlátička stal vedoucím komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů.

Přesto ho kolegové z KSČM, konkrétně například šéf strany Filip, šéf poslaneckého klubu Pavel Kováčik či rudý místopředseda Josef Skála, brání a do funkce jej opět, už potřetí, nominují. Tentokrát přidali argument, který má všem malověrným zavřít ústa - Ondráček, dle komunistů pro pozici nejkvalifikovanější ze všech poslanců, má "špičkovou bezpečnostní prověrku a skvělé výsledky kriminalisty". To ale není pravda.

Podle zdrojů Aktuálně.cz měl Ondráček prověrku na přísně tajné do roku 2015, posléze už jen na důvěrné - a i o tu přišel koncem roku 2017. Teď nemá vůbec žádnou, což jako poslanec mít ani nemusí, ale... Jejda.

Zakopaný student bude asi v tom, že členové KSČM chápou "prověřeného" člověka jinak než my ostatní. Ondráček je agent s povolením máchat obuškem a v nekompromisním prosazování myšlenek a práv minulého, komunistického režimu se osvědčil naprosto dokonale. Z tohoto hlediska je tedy skutečně je maximálně proklepnutý, spolehlivý a povolaný. Jiné mravy holt znamenají jinou prověrku.

A tady se podívejte na 5 nejznámějších českých mlátiček.

Podobné články

Doporučujeme

Další články