fb pixel Když se u nás chlapi poperou aneb 6 nejznámějších českých mlátiček – G.cz
Vyhledávání

Když se u nás chlapi poperou aneb 6 nejznámějších českých mlátiček

Talentovaní čeští rappeři Leo Beránek a Metrix Steel Kamarádi do deště - Václav Klaus mladší a rapper Ektor Josef Rychtář svého času pravidelně bušil do Macury + DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

I v 21. století se mezi námi objevují jedinci, kteří nejdou pro ránu daleko. Někteří z nich se dokonce neštítí dát pěstí ženě nebo viditelně slabšímu protivníkovi, a to bez jakýchkoliv příčin. Dále tu máme současné politiky, kteří během sametové revoluce bušili do lidí a nyní nám chtějí vládnout, což se nám samozřejmě moc nelíbí. Zde je 6 nejznámějších českých mlátiček, na které bychom neměli zapomínat.

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 4.5.2019, 12:23

1) Ektor

Nejznámější česká hiphopová mlátička na české rapové scéně nemá problém sejmout ženu na mejdanu nebo svého fanouška na podiu, a to přímo před zraky vyprodaného klubu. Dle výpovědi barmanky, kterou kdysi zmlátil, nebyla jedinou dívkou, ze které si udělal boxovací pytel. V zákulisí české hiphopové scény se hovoří i o tom, že údajně pěstí udeřil i svého parťáka DJe Wiche.

2) Zdeněk Ondráček

Nejznámější komunistická mlátička Zdeněk Ondráček buší do lidí bez špetky svědomí minimálně od roku 1989, kdy byl zaznamenán fakt, že během 17. listopadu 1989 byl příslušníkem Sboru národní bezpečnosti a aktivně zasahoval proti demonstrujícím studentům obuškem.

3) Leo Beránek

Bývalý přeborník v napadání kolemjdoucích lidí a výherce ceny Zlatý David v kategorii Nejhorší zpěvák roku, kterou si před pěti lety přebral v pražské Roxy, a poté na ulici před klubem zmlátil spolu se svým kamarádem jednoho z diváků do krve.

4) Karel Slezák

Jeden z příznivců prezidenta Miloše Zemana a bývalý boxer Karel Slezák přímo před zraky kamer předvedl, že se prát nezapomněl ani na stará kolena. V afektu ze zvědavých novinářů se rozhodl, ze začne bombardovat pěstmi svého kolegu novináře. Karel Slezák však v médiích následně prohlásil, že on sám se stal obětí a byl napaden. Jak to, že to tedy ti proradní novináři nezaznamenali?! Bohužel už není mezi námi.

5) Josef Rychtář

Legendární ochránce zpěvačky Ivety Bartošové, který nešel pro ránu daleko. Tedy když se jednalo o ochránce žen Zdeňka Macuru, který od něj dostal hned dvakrát naloženo. To vše před zraky kamer, novinářů a zvědavých fanoušků.

6) Doktor Hromádko

Na mol opilý a čerstvě vystudovaný doktor z Uherské Hradiště, který se v Boršicích bezdůvodně rozhodl, že mlátí poslance Dominika Feriho. Kvůli této potyčce vznikla týdenní diskuze na sociálních sítích, a někteří se dokonce domnívají, že šlo o napadení s rasovým motivem. Lidé z Moravy to pro změnu zlehčují a myslí si, že je toto chování správné.

A zde je 7 nejotravnějších lidí, které potkáte na každé demonstraci v Praze.

Podobné články

Doporučujeme

Další články