fb pixel Kolážista Vain je v říji: Mohutná galerie temného humoru, která vás připraví na studené noci – G.cz
Vyhledávání

Kolážista Vain je v říji: Mohutná galerie temného humoru, která vás připraví na studené noci

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Letošní říjen byl fajnový. Namátkou vzpomeňme na rekondiční pobyt prezidenta Miloše Zemana, který doprovázelo například zveřejnění lékařské zprávy. Navíc jsme se mohli těšit z předávání státních vyznamenání na Pražském hradě, kam nebyli pozváni někteří poslanci, ale zato Hrad pozval zástupce krymského spolku, který podporuje okupaci Krymu Ruskem. U nás v Česku se rozhodně nenudíme.

Martin Miko
Martin Miko 1.11.2019, 10:47

Vain dělá humor

Myslíte si, že se v naší malé nudné zemi nic neděje? Stačí si občas otevřít noviny a zjistíte, že opak je pravdou a hned je o zábavu postaráno. Ne vždy se ale jedná o situace, ze kterých si můžeme dělat legraci. V říjnu nás bohužel opustil národní umělec Karel Gott, kterému chtěli vytvořit pietní místo v Plzni, takže namalovali graffiti s jeho podobiznou. Ta ke škodě vypadala, jako kdyby zpěvák trpěl Downovým syndromem.

Náš dvorní kolážista Vain však reagoval na jiná témata, která se týkala například uvedení nového seriálu Jaromíra Soukupa Premiér, výrokům Tomia Okamury nebo rekondičnímu pobytu Miloše Zemana ve střešovické nemocnici.

V následující galerii vám nabídneme výběr toho nejlepšího, co se nám za předchozí měsíc podařilo vytvořit.

A zde je výběr nepřehlédnutelných osobností, které by si rozhodně zasloužily státní vyznamenání.

Podobné články

Doporučujeme

Další články