Klan Čižinských chce ovládnout Prahu? Na podzim kandidují hned dva jeho členové – G.cz
Vyhledávání

Klan Čižinských chce ovládnout Prahu? Na podzim kandidují hned dva jeho členové

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

O Janu Čižinském už jste určitě slyšeli. Komunální politik z Prahy 7 je aktuálně hlavní a jedinou tváří hnutí Praha sobě, které chce na podzim zabodovat ve volbách. A protože platí, že čím víc máte něco na očích, tím spíš si to zapamatujete, kromě veřejného vystupování a sbírání podpisů se Čižinský rozhodl pojistit tím, že do kandidátky Prahy 1 dohodil svého bratra.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 14.7.2018, 12:10

Hlavně, ať to zůstane v rodině

Jak řekl odborník na slovo vzatý Jakub Horák, tohle je geniální marketingový tah! Kromě Jana Čižinského, současného starosty Prahy 7 a aspiranta na příštího primátora, uvidí pražští voliči na podzim na kandidátce ještě jednoho muže tohoto příjmení. Na Praze 1 do voleb hnutí Praha sobě povede advokát Pavel Čižinský, starší bratr Jana.

"Takže na Praze 1 povede kandidátku Praha sobě Čižinský. Akorát že Pavel Čižinský, bratr známějšího Jana Čižinského z Prahy 7. Tohle považuju za geniální marketingový tah - pokud máte hnutí postavené na jediném politikovi, tak je třeba všechny kandidátky obsadit příbuznými stejného jména. Lidovecky důmyslné!" oglosoval na sociálních sítích Horák rozhovor Čižinského a Jana Čížka, vydavatele a pro letošní volby "trojky" kandidátky Okamurovy SPD.

Čížek se na Facebooku tázal, zda jde u dvou kandidátů Čižinských o shodu jmen, nebo příbuzenství. Starosta Prahy 7 mu odpověděl, že jsou s Pavlem bratři a laškovně výhružným tónem dodal, že má bratra ještě jednoho a k tomu navrch tři sestry. Pro infiltraci kandidátních listin dalších městských částí tedy je z čeho vybírat!

Pravda je, že Prahu řízenou jako firmu už jsme zažili a nebylo to nic moc. Zkusit ji vést jako rodinu bude možná zajímavá změna! Ostatně, nebyl by to první případ v rámci zastupitelstev pražských částí, kdy se politik rozhodl zapřáhnout celou rodinu.

A tady se podívejte, kdo další se o post příštího primátora hodlá ucházet.

Podobné články

Doporučujeme

Další články