Ke kampani MeToo se připojily i prostitutky. Muži po nich za peníze vyžadovali sex

Obrázek uživatele Dominik Landsman
14.2.2018, 08:02

Celosvětová kampaň MeToo bobtná do obřích rozměrů. Už to dávno nejsou jenom vlivní herci a producenti, kteří se dožadovali sexu po herečkách výměnou za roli v nějakém filmu či seriálu. Už se to totiž začíná týkat i běžných mužů.

Ke kampani se totiž nedávno připojily i prostitutky. Podle všeho to vypadá, že muži po celém světě chtěli po prostitutkách sex výměnou za peníze.

„Bylo to hrozné. Jen tam tak seděl v křesle a usmíval se. Říkal mi, že když s ním budu mít sex, tak mi dá peníze. A já peníze potřebovala. Za peníze se totiž dají koupit věci, jako je jídlo, oblečení nebo léky. Neměla jsem jinou možnost, než se s ním vyspat. Potom mi poděkoval, dal mi peníze a odešel. Cítila jsem se hrozně špinavá. Můj pasák dělal, že to nevidí. Prostě se díval jinam. Tohle by se nemělo stávat. Já jsem seriózní žena. Být prostitutkou není nic špatného. Moje povolání má dlouholetou tradici,“ vypověděla paní Ingrid, která se do kampaně MeToo zapojila spolu s ostatními prostitutkami z cechu kurtizán.

„Myslela jsem si, že jsem sama. Že jenom po mě chtějí muži sex výměnou za peníze. Díky kampani MeToo vím, že je nás spousta. Konečně se my ženy nebojíme jít s kůží na trh. Říci, jak to na světě chodí, tedy že muži chtějí po ženách sex a nabízejí jim něco na oplátku. Takhle to dál nejde. S tím se musí něco dělat,“ rozohnila se paní Světlana, která se stala jako jedna z mnoha terčem sexuálního útoku chtivého zákazníka, který po ní chtěl sex za peníze.

„Přišla jsem s prosbou za jedním svým zákazníkem, jestli by mi nedal nějaké peníze. Jen tak. A víte, co on na to? Že samozřejmě, ale jedině za sex. Tak to jsme to dopracovali. Muži prostitutkám dají peníze jedině za sex. Bez sexu ani korunu. Tohle se musí celý svět dozvědět, jací jsou muži sexuální predátoři,“ promluvila paní Inna, předsedkyně České svazu kurev a rozkuřovaček.

Jak dokazují nová a nová svědectví, nelze přehlédnout skutečnost, že muži jsou sexuální predátoři všichni. Do jednoho. Podle všeho běžný muž touží po sexu s mladou ženou a aby dosáhl svého, je ochoten za to ženě nabídnout i peníze. V jakém světě to proboha žijeme?

A tady se můžete podívat na 11 prostitutek, které vás připraví o chuť na sex.


Komentáře