11 prostitutek, které vás připraví o chuť na sex – G.cz
Vyhledávání

11 prostitutek, které vás připraví o chuť na sex

Stačí, abyste se v noci prošli kolem Václaváku a víte, že šlapky opravdu málokdy vypadají jako Julia Roberts v Pretty Woman. Ale následující fotky a příběhy prostitutek jsou fakt síla.

Jarda Sauer
Jarda Sauer 6.12.2015, 11:00

1. Cynthia

cynthia theincredibletide.wordpress.com Veteránka newyorských ulic Cynthia (46) začala s prostitucí ve třinácti. S antikoncepcí si nedělala hlavu, a tak přivedla na svět celkem patnáct dětí. Jedenáct z nich žije; nejmladšímu je šestnáct let a nejstaršímu třicet.

2. Maria

maria oddstuffmagazine.com Maria je z ukrajinského města Krivoj Rog a navzdory tomu, jak vypadá, jí údajně za sex zaplatí týdně několik desítek mužů. HIV pozitivní prý není. Vyšlapané peníze investuje do drog a své devítileté dcery.

3. Alina

alina donaldweber.com Alkoholička a závislačka Alina (20) žije v ukrajinském průmyslovém městě Dniprodzeržynsk. Bydlí se svou matkou, tetou a přítelem v malém bytě bez vody a elektřiny. Ona vydělává prostitucí, zbytek rodiny sbírá kovový šrot.

4. Carmela

carmella crazy-cool-groovy.com Od šesti let žila v několika pěstounských rodinách, kde byla sexuálně zneužívána. Když jí bylo dvanáct, od pěstounů utekla a začala žít na ulicích New Yorku. "Prostitucí jsem se začala živit už ve dvanácti. Přišlo mi to jako jediná cesta, jak si holka na ulici může zajistit jídlo nebo místo na přespání," říká.

5. Yoleidi

yoleidi nistido.com V Santo Domingu, hlavním městě Dominikánské republiky, se už tři roky prostitucí živí Yoleidi (19). K poraněním na ruce prý přišla, když oknem vyskočila ze třetího patra, protože ji násilnický klient ohrožoval nožem.

6. Takeesha

takeesha arnade.tumblr.com A jsme zpátky v New Yorku. Její matka byla prostitutka, a když bylo Takeeshe 12, matčin pasák ji poslal vydělávat taky. Ve třinácti byla poprvé znásilněna a poprvé porodila. Prošla si závislostí na heroinu, má šest dětí a prodává se dodnes.

7. Tiffany

tiffany dailymail.co.uk Narodila se v Jižní Karolíně, ale tělem si vydělává v New Yorku. Taky už od dvanácti, ale i předtím byla sexuálně zneužívána. Se šlapáním nepřestala ani poté, co se dozvěděla, že je HIV pozitivní. Má pět dětí.

8. Ilana

Ilana pierreterdjman.com Ilana (42) je původem z Ruska, ale žije v Izraeli. Bývala prý kdysi jednou z nejhezčích žen v Tel Avivu. V něm se živí prostitucí posledních deset let.

9. Giselle

giselle nwitimes.com V patnácti začala Giselle z Chicaga s drogami. A už neskončila. Dnes je jí čtyřicet, žije v Camdenu, jako prostitutka se živí poslední tři roky - od doby, co přišla o bydlení.

10. Baby Girl

Babygirl fotovisura.com Baby Girl je přezdívka této prostitutky z Bronxu. Prošla si vězením i závislostí na drogách.

11. Maria

maria2 poyi.org Šestnáctiletá Maria přežívá v brazilském městě Salvador de Bahia. Mezi zde zobrazenými ženami drží smutný rekord - za peníze se začala prodávat, už když jí bylo osm. Šlapat chodník je zlé. Ale někteří lidé mají ještě horší pověst než prostitutky - třeba čeští politici.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články