fb pixel Když napínáte svaly na nesprávných místech: Bulharský „kulturista“ se stal hvězdou internetu – G.cz
Vyhledávání

Když napínáte svaly na nesprávných místech: Bulharský „kulturista“ se stal hvězdou internetu

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Hrdinou celého internetu se stal mladý muž z diskotéky, který váží zhruba 60 kilo i s postelí, ale na fotografiích pózuje jako Arnold Schwarzenegger. Není divu, že se z jeho drsňáckého postoje stal terč veřejného posměchu v celém Východním bloku. Z celého Sovětského svazu totiž lidé posílají všemožné koláže, kde si z diskotékového krále dělají legraci.

Martin Miko
Martin Miko 2.8.2020, 07:58

7 let stará fotka se stala virálem

Někdy vám k internetové slávě stačí doopravdy málo. Například slovanskému mladíkovi se stačilo vyfotit se svou přítelkyní na lokální diskotéce. Tak trochu „omylem“ se rozhodl na fotografa vystrčit svoje svalstvo, což se mu vzhledem k jeho muší váze příliš nepovedlo. Fotografie, na které se nastavuje jako Mr. Universe, přesto vznikla a časem se stala virální. Lidé totiž jeho diskotékovou fotografii začali sdílet a vytvářet tucty koláží a fotomontáží, na nichž je neznámý mladík zesměšňován.

Jeho upravené fotografie sdílí facebookové stránky, jako je Scenic Depictions of Slavic Life nebo Slavorum. Takže není divu, že se z diskotékového svalnatce a jeho dívky staly okamžitě hvězdy, jež si zaslouží i svůj vlastní článek na našem webu. Nicméně chlapec podle komentářů pochází z Bulharska, konkrétně z města Veliko Tarnovo. Navíc se prý jedná o 7 let starou fotografii, kterou nedávno někdo vyhrabal z útrob internetu a vytvořil z ní virální hit. Očividně se to podařilo, protože množství virálních vtipů je enormní.

V následující galerii pochopíte, proč mají lidé vlastně legraci z diskotékového ranaře.

Poučení je takové, že se nevyplácí napínat svaly na diskotéce, když jste muší váha. Od ostudy vás nezachrání ani holka po vašem boku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články