fb pixel 6 zásadních důvodů, proč byste letos, teda vlastně nikdy, neměli jezdit na Mácháč – G.cz
Vyhledávání

6 zásadních důvodů, proč byste letos, teda vlastně nikdy, neměli jezdit na Mácháč

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Jestli vám někdy někdo z vašich kámošů bude vyprávět, že jet na Mácháč je vlastně hrozně super, protože diskotéky a kluby ve vašem městě jsou hrozná nuda a jedině na Bílym kameni to žije nonstop a jsou tam ty nejkrásnější holky z celý republiky, tak mu nevěřte. Není to pravda. Ve skutečnosti si budete připadat jako v Jiříkově vidění. Zde je 6 důvodů, proč byste rozhodně na Mácháč jezdit neměli.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 5.6.2018, 11:42

1. Fotky a videa z Mácháče jsou lež

Ano, na promo videu z festivalu Finlandia Mácháč to vypadá jako na Ibize. Všude je spousta krásných a svalnatých lidí se zářivým úsměvem, jenže opak je pravdou. Festival Mácháč a mejdany na Bílém kameni totiž většinou pořádají lidi z velkoměsta pro burany z celé republiky. Kdejakej vandrák v tuning káře si chce totiž poslechnout pořádný „ýdýemko“, což je v podstatě obdoba kolotočářského diska. A holky taky nic moc, ale díky dvěma promilím v krvi vám to bude jedno.

2. Hudba zní jako kolovrátek z Matějský

Kdyby někdy někdo náhodou dorazil na Mácháč střízlivý, tak by nevěřil svým uším. Celý víkend totiž tamní „diskžokejové“ pouští dvacet písniček dokola. Žánrově se to dá přirovnat k vesnické pouti, ale lidé si myslí, že zažívají Ibizu nebo Tomorrowland. Jenže stojí u rybníka nebo u dřevěné boudy, z níž hraje flašinet v podobě primitivní samohrajky, která po pár minutách poslechu způsobuje lobotomii.

3. Všude jsou bizarní lidé z devadesátek a tuning srazů

Když dorazíte na festival nebo diskotéku, tak neuvěříte. Přestárlé holky po dvou dětech tu nosí triko s holým pupkem. V pupku mají piercing a nad zadkem mají vytetovaný tribal. Vzpomínáte si na komedii Klub sráčů? Tak půlka kluků tam vypadá jako hlavní hrdinové filmu. Výjimkou nejsou bílá tílka, tepláky se čtyřmi pruhy, potítka, sluneční brýle a tuna gelu ve vlasech. Na Mácháči pořád letí účes alá bodliny. Jestliže máte svaly, tak je ideální chodit všude bez trička a mít na sobě jen bílé kalhoty a pantofle.

4. Kombinovat extázi s pervitinem a vodkou s Redbullem je špatný nápad

Teď samozřejmě nemluvíme o alkoholu. Návštěvníci mácháčovských akcí nenosí sluneční brýle v noci jen tak. Na festival navíc každou hodinu jezdí sanitka, protože když kombinujete extázi s pervitinem a zapíjíte to vodkou s Redbullem, tak je jasný, že vám nejspíš bude zle. V nejlepším případě vás najdou o dva dny později pobíhat po lese. Známá píseň s textem „někdo mi hodil něco do pití“ určitě vznikla na Mácháči.

5. Všude je spousta souložících lidí

Lidé ze všech vesnic v republice jezdí na Mácháč z jediného důvodu, a tím je pořádně si zasouložit s někým, koho znají 5 minut z baru nebo tanečního parketu. Člověk, aby se bál jít večer močit do křoví, protože všude na něj může vykouknout souložící pár. Za chatami se válí stovky použitých prezervativů. Jen si představte, co všechno se asi děje v chatkách.

6. „Chceš se prát? Tak pojď ven a s kámošema ti to vysvětlíme.“

Jestli ve 2 ráno omylem vrazíte do nasteroidovaného chlapce s přebytkem hormonů, tak se můžete těšit na pořádnou nakládačku. A je jedno, jestli jste holka nebo mrzák. Tamní folklór je totiž pěstí skleněným půllitrem do hlavy a následné domlácení od tří dalších lidí na zemi. Záchranka vás ošetří a tančí se dál. Vždyť přece zrovna pustili DJ Tiesta!

A takhle to vypadá, když se vesničané rozhodnou, že vyrazí zapařit do Prahy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články