Když krásná žena šlápne do hovna, aneb 10 věcí, které dokážou během okamžiku zničit dobrý dojem – G.cz
Vyhledávání

Když krásná žena šlápne do hovna, aneb 10 věcí, které dokážou během okamžiku zničit dobrý dojem

I krásné věci mohou ztratit na lesku.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.7.2017, 07:09

Pokud je něco hezké nebo nám nějakým způsobem imponuje, nikdo neříká, že to bude trvat věčně. Stačí maličkost, a rázem se může všechno změnit. Třeba když...:

1. Když opravdu hezká ženská v sexy oblečení najednou na ulici šlápne do hovna.

2. Když se díváte na parádní film. Suprovou komedii, která svým náročným humorem lechtá vaše bránice a na konci se z titulků dozvíte, že to režíroval Troška.

3. Když na baru sbalíte parádní holku, dotáhnete si ji domů, vysvléknete ji a ona má na zadku vytetováno: „ORTEL“ v srdíčku.

4. Když vám manželka uvaří perfektní oběd, až se za ušima olizujete, a když to dojíte, tak si všimnete na kuchyňské lince otevřené kuchařky Ládi Hrušky.

5. Když na ulici uvidíte zezadu ženu v legínách s perfektním zadkem. Chvíli nenápadně jdete za ní a šálíte nutkání si ten zadek vyfotit. Potom se otočí a vy zjistíte, že to je vaše sestra.

6. Kdykoliv, když si někdo, kdokoliv, během sexu prdne.

7. Když posloucháte rádio a najednou tam hrají pěknou písničku. Se zalíbením ji posloucháte a říkáte si, že to je fakt boží. Když pak skončí, moderátor to zabije větou: „Tak to byl Justin Bieber se svým novým singlem…“

8. Když vás žena pozve k sobě domů na kafe a místo sexu vám opravdu uvaří to debilní kafe a začne si s vámi povídat o bižuterii.

9. Když vás roztomilé štěňátko kousne do prstu, vy dostanete vzteklinu a umřete.

10. Když se plácnete přes kapsu a konečně si koupíte nový iphone. Všude děláte ramena, jakou máte mašinu, ale potom zjistíte, že když si chcete nahrát do telefonu nějaký písničky, musíte zaplatit.

A TADY se můžete podívat, jak postupovat, když se na ulici poděláte, protože to rovněž zničí dobrý dojem z vás.

Podobné články

Doporučujeme

Další články