6 tipů, jak postupovat, když se na ulici poděláte

Obrázek uživatele Dominik Landsman
06.09.2016, 10:30

Stát se to může. Jsme jen lidé. Není to nic příjemného, když se poserete na ulici, ale i za této situace si můžete zachovat dekórum i důstojnost.

Nikdo není neomylný. Jdete do města s tím, že se vám nechce, když tu náhle se vám chtít začne. Žádné veřejné záchody poblíž a ani přilehlá restaurace s příhodnou toaletou není na dohled. Nedá se nic dělat, prostě to tam pošlete. Co teď? Máme pro vás několik tipů.

1. Nenechte na sobě nic znát

Nejhorší, co v ten moment můžete udělat, je začít hystericky pořvávat na celé kolo: „Já jsem se posral.“

Buďte diskrétní. Pokračujte v chůzi a dělejte jako by nic. Dobré je se usmívat a vztyčit palec směrem nahoru, abyste dali lidem v okolí na odiv, že je všechno v pořádku.

2. Zamezte úniku z kalhot

V tangách a sukni se vám bude váš výkon jen těžko krotit, aby to z vás nepadalo na chodník. V tom případě jste už předem odsouzena k veřejnému zostuzení.

Pro vás ostatní je tu poměrně velká šance na zachování důstojnosti. Volné nohavice si rukama nenápadně přidržujte. Odborníci doporučují, pokud máte potřebu se posrat uprostřed ulice, abyste pro tuto příležitost zvolili upnuté kalhoty. Například legíny.

3. Zkroťte zápach

Hovno smrdí. To se nedá nic dělat. V případě, že se poděláte na ulici, pomůže například postižené partie přestříkat deodorantem. Nemáte-li deodorant, tak se pokuste zápach maskovat jinak. Třeba hlasitým zpěvem.

4. Hoďte to na někoho jiného

Ne tedy váš výtvor, ale tu situaci. Dříve či později se to stejně provalí, tak si na ulici vyhlédněte někoho obézního. Je důležité, aby dotyčný byl opravdu důležitý, protože u těchto lidí pořád převládají ve společnosti předsudky. Zápach a trousící výkaly při chůzi na chodníku budou okolím přisouzeny právě dotyčné obézní osobě.

5. Dostaňte se z ulic

Asi nejdůležitější rada. Jdete-li na nákup a cestou se poserete, na nákup se už vykašlete. Ten si už nevychutnáte. Už jste donakupovali. Raději vyhodnoťte únikové cestičky a dostaňte se z ulic někam do ústraní.

Někam se zašijte, zahoďte spodní prádlo, vyhodnoťte situace možného průseru (tedy skrz spodní prádlo až na kalhoty) a podle situace buď zahoďte i kalhoty anebo, pokud nejsou zasaženy, si tyto nasaďte a pokračujte již takzvaně naostro.

6. Zatloukat, zatloukat, zatloukat

Pokud by vás náhodou i přes všechna opatření někdo na ulici odhalil, ležérně se k vám naklonil a pološeptem vám oznámil: „Nechci budit rozruch ani vás vyděsit, ale myslím, že jste se právě posral,“ vy musíte zatloukat.

Rovněž se vyplatí přejít do protiútoku: „Já se neposral. To vy jste se posral.“

A TADY máte pět tipů na kvalitní letní sraní.


Komentáře

Doporučeno pro vás