Kazma vypustí novou One Man Show: Je Rozner nastrčený herec? – G.cz
Vyhledávání

Kazma vypustí novou One Man Show: Je Rozner nastrčený herec?

Zdroj: Facebook.com

Oblíbený poutač pozornosti a internetový bavič Kazma na svém Facebooku nasdílel žlutý obrácený trojúhelník s číslem 5 a odkazem na web onemanshow.cz. To znamená jediné – za čtyři dny něco vypukne, a pravděpodobně to bude opět něco velkého, jak už je zvykem. Všichni si samozřejmě lámou hlavu s tím, co by to asi mohlo být. Zde je několik teorií toho, za čím Kazma nejspíš stojí.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 30.11.2017, 11:37

1) Je „ministr kultury“ Rozner nastrčený herec?

Všichni si v nitru duše přejeme, aby Kazma za 4 dny vypustil video, v němž se z Roznera vyklube vystudovaný herec z DAMU, který pro autentičnost své životní role podstoupil lobotomii. V kuloárech se dokonce šušká, že všichni členové SPD mají od vůdce Tomia zakázáno se do médií jakýmkoliv způsobem vyjadřovat, jelikož se mediální výstupy Roznera i poslankyně Hyťhové ukázaly jako naprostá katastrofa. Uvidíme, jakým způsobem do toho nakonec Kazmič zabrousí.

2) Může Kazma za zničení ankety Český slavík?

Kazma se na předávání Českého slavíka objevil, když vyhlásil Michala Davida za vítěze nejstreamovanější písně roku. Vše bylo samozřejmě domluvené, jelikož při vyhlášení začala hrát píseň od Michala Davida. Kazma však nepatří mezi prvoplánové vtipálky, takže v tom musíme hledat něco víc. Může Kazma za zničení Českého slavíka? Zařídil kapele Ortel všech 36 146 hlasů, díky kterým by se xenofobní kapela stala vítězem?

3) Maskáčový fantom z SPD

29letý Martin Stehlík z SPD zasedl do poslanecké lavice v maskáčových kalhotech, čímž vyvolal velkou vlnu bizáru a hejtu na sociálních sítích. To ho nakonec donutilo až k potupné rezignaci. Údajně se dokonce zhroutil a nezvedal telefon ani své mamince. Je ovšem velmi dobře možné, že se jedná o nastrčeného člověka z OneManShow, který si chtěl vystřelit z SPD a udělat z nich ještě větší lopaty, než jaké ve skutečnosti jsou.

4) Koalice ANO, SPD, KSČM

Toto by byl husarský kousek i na Kazmu, protože by spojil usvědčeného agenta STB s komunisty a xenofoby. Takový scénář by snad nevymysleli ani tvůrci nových Hvězdných válek. Tato koalice snů chce například zrušit Českou televizi, protože o zmiňovaných stranách točí nelichotivé reportáže. Je Andrej Babiš ve skutečnosti Kazma v masce? Nevíme.

No a zde se ještě mrkněte na 5 věcí, co se stane s Jiřím Ovčáčkem, pokud Zeman nevyhraje prezidentské volby.

Podobné články

Doporučujeme

Další články