fb pixel 5 věcí, co se stane s Jiřím Ovčáčkem, pokud Zeman nevyhraje prezidentské volby – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, co se stane s Jiřím Ovčáčkem, pokud Zeman nevyhraje prezidentské volby

Příští prezidentské volby, které nás čekají začátkem roku 2018, nebudou jenom o tom, jestli někdo porazí Zemana, ale hlavně (a především) o tom, co bude dál s Jiřím Ovčáčkem, pokud Zeman prohraje.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.8.2017, 08:00

Neoficiální druhá dáma České republiky, Jiří Ovčáček, majitel šibalského úsměvu a celkově tak nějak kluk jako ze škatulky baví národ již téměř pět let. Nicméně jeho pojetí funkce mluvčího prezidenta republiky se poměrně vymyká ze zajetých kolejí, na které jsme zvyklí z minulosti. Jirka je prostě poměrně kontroverzní a není tak úplně jisté, zda svou funkci pochopil.

Z důvodu poměrně kontroverzních kroků je otázkou, co s Jirkou bude, až Míla nebude. Přinášíme několik variant.

1. Zeman si ho vezme s sebou na Vysočinu

Až se Zeman bude poroučet, tradice praví, že si z Hradu může vzít jednu nejmilejší věc. A jelikož je Zeman romantik, který má srdíčko na pravém místě, po vzoru princezny Koloběžky si vezme Jiřího Ovčáčka.

Na chalupě na Vysočině bude Jirka Zemanovi mazat nemocné nohy, vyvářet mu, a až Zeman jednou zemře, bude s ním Jirka zaživa pohřben. Takový krásný příběh píše sám život.

2. Půjde do Klokánku

Až Miloš Zeman opustí Hrad, bude to mít Jirka nahnuté. Pokud si ho Zeman nevezme s sebou, nebude to dobré. Mynář se už nechal slyšet, že Jirku si po Zemanově konci neosvojí. Nebohý Jiří by tak nejspíš putoval do Klokánku, kde by čekal spolu s ostatními dětmi, až přijde nějaká hodná rodina, která mu dá nový domov.

3. Stand-up comedy

Tady věští odborníci Ovčáčkovi velkou budoucnost. Má tah na branku, správnou dikci, a pokud pro něj někdo sepíše zajímavý materiál, bude z něj hvězda první velikosti.

Když se to tak vezme, tak on mu ani nikdo nic psát nemusí. Jirka si to napíše sám. A vlastně už napsal. Stačí přepis z jeho Twitteru, a Jirka může obrážet kluby se svou show „Jirkův svět“. Určitě by na to dostal i nějaké dotace.

No řekněte, kdo by nechtěl vidět Ovčáčka, jak dělá stand up?

4. Finanční poradce

Jiří je už od pohledu takový prototyp ideálního finančního poradce. Ten by vám vnutil životko, jen to loupne. Představte si, že s ním sedíte v restauraci, kde už dvě hodiny pije jednu sodovku, aby moc neutratil. Na ruce má erární Rolexky z práce, které si v kanclu půjčují, a před restaurací stojí půjčenej bavorák, který když se nedej bože někde odře, tak Jirka půjde žebrotou.

Jakmile vám vnutí nějaký šilený pojistky, pojede bavorákem do kanclu, tam předá auto, a potom autobusem k rodičům, kde bydlí.

To je prostě v kostce ideální Jiří Ovčáček. To je jeho život. Pro tohle se narodil.

5. Striptér

Těžko říct, jaký by slavil úspěch. Na parketu u tyče by si do rytmu hudby nejprve pomalu a lascivně sundal brýle, které by položil na stoličku. Následně by si velmi pomalu sundával svůj oblek, který by následně složil úhledně do komínku. To by bylo tak nějak všechno. To by byla Jirkova show.

A TADY se můžete podívat, jak si Jiří Ovčáček krátí dlouhé chvíle v automobilu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články